Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt 20kg fogyás...

4 hónap alatt 20kg fogyás lehetséges?

Figyelt kérdés

165cm vagyok es 72kg. Kb. Másfél hónappal ezelőttig 63kg voltam csak családi okok miatt kicsit stresszes voltam es sokat ettem.


Ugy gondolnám a fogyast, hogy reggel suli elott es suli után is futok fel órát. Mellette még 40 percet tornáznek. Reggelire főleg gyümölcsöt ennek, ebédre húst este pedig zöldséget. Ezek mellett meginnek 2l vizet.


Olyanok válaszát is várom akiknek mar sikerült lefogyni es az is érdekelne ok hogyan csinálták :)



2015. szept. 26. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ez túl sok 4 hónapra.

Adjál magadnak több időt.

2015. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Heti kb 1 kilót lehet fogyni egészségesen, úgyhogy ha normálisan, megszakítás nélkül diétázol és mozogsz rendesen, akkor sikerülhet olyan 17 kiló körül.
2015. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha mélyebben is érdekel a téma, akkor a sárga kapszula című könyvben mindent megtudhatsz a hatékony diétáról (ingyenesen le tudod tölteni a netről).
2015. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha mindent jól csinálsz,nagyjából személyi edző hozzáértési szinten, akkor az első hónapban mehet le heti 1 kiló,ezt követően heti fél kiló.

így ki tudod számolni.

a terved viszont nem jó.

reggelire nem kellene cukros vizet,vagyis gyümölcsöt enni,hanem inkább tojást és zöldségeket.

a hús mellé mindig kell rost is ezért párolt zöldségekkel edd.

és a víz is kevés,tornázd fel 3-4 literre.

2015. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó hozzászólónak üzenem: a 3-4 é víz nagyon sok! Erről csak a gyomor tágul ki és nincs értelme ennyi vizet inni.Napi 2 l. a víz a normális.
2015. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Legalább a butaságot ne terjeszd utolsó!

Van ebben a kategóriában annyi ökörség,hogy megszámolni sem lehet,nem hiányzik még egy eget verő ostobaság,főleg ha az egészség szempontjából ennyire elsődleges mint az ideális folyadékbevitel ami 20 kilónként 1 liter,emelt fehérje bevitel esetén pedig legalább 20 kilónként 1.5 liter.

a kérdező 70 kiló körül van,ezért neki a minimális folyadék bevitele az 3.5 liter/nap.

2015. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Utolsó hozzászólónak üzenem: "normális esetben 2-2,5 liter vizet javasolunk naponta, hőségben 2,5-3 liter folyadék kell normál terhelés mellett – magyarázta dr. Berki Emília, aki szerint nagyon sok tévhit él az emberek fejében a folyadékpótlással kapcsolatban."
2015. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egy biztos, ha 3 litert megiszik a kedves kérdező, akkor baja nem lesz. A víz kb. 8 liter/nap felett lehet csak káros.
2015. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy baja nem lesz éppen,de nagy butaság annyi vizet inni, de mindegy:D
2015. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 5 hónap alatt adtam le 21 kilót.

Írj üzenetben én nagyon szívesen segítek és beszélgetek veled erről:)

16/lány

2015. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!