Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy lefogyjak...

Mit tehetnék, hogy lefogyjak egy 15 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, és rettenetesen küzdök a kilókkal. (sajnos a családban sok az elhízott).

Próbáltam már mindent (Benevita, ZeaTax, Zöldtea kapszula, stb...) ezen kívül nagyon igyekszem betartani, hogy ne egyek sokat, illetve csak csirkét eszek salátával, néha barnarízst. Rengeteg vizet iszom.

Egy valami van: egy kis üveg extra száraz pezsgőt (ezt a csavaros tetejűt) el szoktam kortyolgatni. De én nem gondolnám hogy az lenne a gond.

Futópadot vettem. A főiskola miatt sajnos kevés az időm de ha tehetem, akkor beállított programmal 30 percet futok.


Mit tudnék csinálni? Esetleg házi praktikák, amik beváltak? Kezdek félni, hogy nem sikerül fogynom :S


2015. okt. 6. 00:01
 1/6 anonim válasza:
Minden nap kortyolgatsz pezsgőt?Mert azt azért nem kéne...amúgy saláta csirke az jó..cukor,liszt kilőve..Türelem! :)
2015. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézessed meg a pajzsmirigyedet!
2015. okt. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hany kilo vagy, milyen magas?


Szamolgasd a kaloriakat, akkor tudni fogod mennyit eszel pontosan, es tudod majd hol kell valtoztatni.

2015. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt nem a pezsgő a gond. Hanem azt, hogy szeded az asok idétlen kapszulákat amik semmit nem érnek, és lehet keveset eszel.

Én 2 hónap alatt fogytam 12 kilót.

Semmi mást nem csináltam csak sportoltam (napi 40-60 percet) és teljes étrendváltozás lépett be.

Naponta 5x eszem keveset, de úgy hogy a napi kalóriakeretem azért meglegyen. Ha keveset eszem az se jó, mert akkor a szervezet azt hiszi "raktározni kell"

Lemondtam a kenyérről, pékárukról, cukorról. De ez nem jelenti azt, hogy nem szoktam enni. De van amikor hetente egyszer eszek egy kis csokit, vagy iszom kakaót.. Tudni kell a mértéket.

2015. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves utolsó mennyi kalóriát viszel be egy nap?Fiú vagy lány vagy?
2015. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezeket az idióta kapszulákat, a leghatékonyabb anyagcseregyorsító sem ér annyit, mint egy félórás lájtos séta.


Nem tudom, mi az a pezsgő, amit iszol, de a száraz pezsgőben mindenesetre kb. másfélszer annyi kalória van, mint a kólában...

2015. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!