Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hulyen taplalkozom, mi bajom...

Hulyen taplalkozom, mi bajom lehet belole?

Figyelt kérdés

Nem eszem se kenyeret,se cukrot,se feherlisztet.

Kabe mindennap ugyanazt eszem;minden reggel zab, lenmag,buzacsira tejbe aztatva,bele mazsola,kokusz,mogyoro(mikor mi) edesitoszerrel. Del korul kavet iszom tejjel,edesitovel,del korul meg neha kis főételt eszem(fozelek,rizs,spenotos rizs,krumpli) utana meg megint olyan tejes kütyüt(tej edesitoszerrel valamilyen aromaval meg bele mogyoro) es ennyi,delutantol mar nem eszem masnap reggelig semmit.

Mindennap mozgok,ketnaponta futok.

Leirjatok erről a velemenyeteket?



2015. okt. 6. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Beleköthetnék akár a tejbe is, nem a legjobb étel, de ennél sokkal fontosabb, hogy semmit nem eszel, amiben valamirevaló fehérje lenne. A tested egyik legalapvetőbb tápanyagigényét hanyagolod el.
2015. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Le fog menni az osszes izmod, lottyedten leszel vekony, szetcseszed az anyagcsereed es hizekonnya valsz ha hosszu tavon csinalod. Akar mentalis problemaid is lehetnek, ha az agyad nem kapja meg a megfelelo energiamennyiseget. Tapasztalatbol beszelek, nagyon nehezen jottem ki az eveszavarombol es senkinek nem kivanom azt az erzest, amit ateltem.

Egyel rendesen, ugy is lehet fogyni. Reggeli-ebed-vacsora, delelott szenhidrat, gyumolcs, teljes kiorlesu dolgok, zab, natur joghurt, olajos magvak mertekkel. Ebedre hal/hus/tojas zoldsegekkel nyersen vagy parolva, ahogy tetszik, itt meg egy kis barnarizs is mehet

Vacsorara sovany turo edesitovel, hus vagy tojas vagy hal zoldseggel, ilyesmik, a lenyeg, hogy ne egyel sok szenhidratot osszessegeben, este pedig igyekezz mar abszolut nem enni szenhidratdus kajat. Tejfogyasztast mertekkel. Igyal zold teat is. Legfontosabb: Neha edd meg azt, amit kivansz, akar egy pizzat vagy sutit, nem art. Jot tesz a lelkednek es egy normalis eletmodvaltasba ez belefer.

2015. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bele is halnek a buntudatba,ha sutit vagy pizzat ennék...

Az a baj,hogy semmi mast nem kivanok csak az aromás edesitos tejet://

Azzal nem lenne problema, hogy este nem eszek,mert harom utan mar semmit nem eszem.

Es ezeket mar nagyon regota csinalom:(

2015. okt. 6. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor is egyél fehérjét... Hús, tojás, de felőlem beviheted növényekből is, csak az nehezebb műfaj.


Hogy konkrétan mikor eszel, az nem annyira fontos, csak összességében legyen meg a szükséges tápanyagbevitel.

2015. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen étkezésnél már nem is az izomzat leépülése a legnagyobb probléma. Hanem, hogy hosszú távon éhezteted a tested és a legfontosabb vitaminokhoz nem jut hozzá. Ugyanis a rendszeres mozgás mellett nem elegendő az a kis mennyiség amit megeszel. Ráadásul a "vacsora" és a reggeli között nagyon sok idő telik el, ez idő alatt a tested éhezik. És ez a "még néha kis főételt eszem.." dolog sem igazán tetszik. Ez azt jelenti, hogy van amikor kihagyod az ebédet és csak kávézol?

Oké, hogy nem eszel kenyeret, cukrot, f.lisztet. Alapjában véve az alapanyagokkal sincs baj, a mennyiséget kellene növelned. Több zöldség, gyümölcs, fehérje. Illetve ennél azért jóval többféle variáció létezik az egészséges kajákra.

Ha nem változtatsz, hosszú távon komolyan is megbetegedhetsz.

2015. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt eszrevettem magamon,hogy Mostanaba gyakrabban felejtek es figyelmetlen vagyok,sokat szedulok es faj a fejem szinte mindig. Lehetseges,hogy e miatt?

Viszont az adaggal nincs gond szerintem még sok is. Van,hogy egy nap egy liter tej elfogy(reggeli+ebed gyanant)

2015. okt. 6. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még nem éhezik a test, ha sok idő telik el vacsora és reggeli között. Az én testem valósággal rühelli, ha 16-18 órával a vacsora után ételt akarok beletömni, nagyon határozottan ad jóllakottságjeleket, antiétvággyal kísérve. Mások nem ilyenek, de átállnak időszakos böjtölésre és boldogok vele, s a tudományos cikkek is szólnak arról, hogy ez miért nem gond. Amennyiben az adott emberhez passzol, persze.

Az összmennyiség és tápanyagmennyiség a döntő.

2015. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!