Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt szeretnék...

Egy hónap alatt szeretnék leadni 10-15 kilót, így lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom nem egészséges, meg minden, de a sok tanulás mellett nekem nincs időm sportolni járni, a családomba meg sosincs semmi egészséges kaja, így koplalással/kevéske evéssel szeretnék egy hónap alatt minimum 10 kilót leadni. Ha mindennap délután 2-3 után nem eszek, és napi 500 kalóriát viszek be, akkor lehetséges leadnom ennyit?
2015. okt. 6. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Finoman fogok fogalmazni: bele fogsz dögleni!

Szétcseszed a szervezeted, leépíted az izomzatod.

Miért akarsz ilyen rövid idő alatt ennyit leadni?

2015. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez beteges....azt hiszed, nem fog visszajonni? Duplan? Akkor mit csinalsz? Nincs napi 20 perc?
2015. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És utána mi lesz? Duplán fog visszajönni a leadott pár kiló. Ez így sajnos nem működik. Egyél 1200 kalóriát inkább, menjen le 3 hónap alatt, és utána is figyelj, arra, hogy annyi kcal-t vigyél be, amennyitől nem hízol.
2015. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amugy nem eleg keveset enni, szinte egesz nap durvan mozognod kene h lemenjen ez egy honap alatt
2015. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az nem érdekel, hogy egészségtelen, akkor legalább az riasszon el, hogy szinte 100%, hogy csúnyán megereszkedik és ott marad majd egy csomó fölösleges bőr utána és ugyanúgy kövérnek fogod érezni magad tőle.
2015. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A többiek nagyon le akarnak erről beszélni. és meg is értem. De, ha olyan választ akarsz kapni, amit valójában látni szeretnél, akkor én írok neked. Végülis nem az én testemről, egészségemről van szó.

Én annak idején 3 hét alatt fogytam 8 kilót, ezzel a napi 500 kalóriával, ami te kitaláltál. Volt, amikor nem ettem semmit, de nem sokszor. Én étkezési zavaros vagyok (nem ettől, ez már tünet) és borzalmas. Én nem híztam vissza, amit leadtam, pedig sokszor zabáltam is. Ha nagyon így akarod csinálni, csináld, mert addig úgysem nyugszol, amíg bele nem kezdesz és fel nem adod a második napon. Iszonyatos akaraterő kell ehhez, pláne, tanulás, stb.. mellett! A negatív részét nem írom, már kismilliószor leírtak ezen az oldalon, ahogy volt már kismillió ilyen kérdés is.

2015. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor én is mesélgetek... Anorexiás vagyok, a gyomrom annyira összeszűkülve, hogy pl. egy kiflitől el vagyok telve akár napokig is. Egy kis szelet pizzát meg sem tudok enni jóízűen, mert konkrétan órákig tart, míg elcsipegetem és közben rosszul vagyok, le kell ülnöm, hogy el ne ájuljak vagy ne hányjak. Aztán hashajtóznom kell, hogy ne terheljem túl a gyomromat. Nem jó dolog, pedig ezt rendszeresen el kell játszanom, így tudom csak szinten tartani a súlyomat. Az a vicces, ha rajtam múlna, fogynék úgy 5-10 kilót, csak attól félek, akkor még csúnyábban lógna a bőr rajtam, mint most. Pedig én mozogtam rendesen, csak a diétát túlzásba vittem, a végén már annyira, hogy le kellett mondanom a sportról. Hogy mi volt a titkom? Ha éhes voltam, evés előtt és után is ittam egy jó nagy pohár vizet. Aztán úgy döntöttem, hogy inkább helyette is. Itthon sincsenek egészséges kaják, ezért inkább én se ettem belőlük. Ma már odaadnám a fél karom értük, a rosszullét nélkül. A fogyást ne egy hónap alatt tervezd. És tudj tartani mértéket.
2015. okt. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, 30 nap alatt 15 kg-ot fogyni. Gondolj már bele, akkor napi fél kg-ot kellene fogynod.

Vagy vágd le az egyik lábad, talán akkor.


Miért van ennyi hülye?


Különben meg csináld csak, aztán majd ha abbahagyon akkor visszahízol 20 kg-ot..

2015. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én öt hónap alatt adtam le 21 et tanulás mellett illetve ugy hogy a családom egyáltalán nem egészséges ételeket esznek ill. ettek így nehéz volt de nagyon akartam minden nap egyre jobban akartam a fogyást és a mai napig az a célom hogy izmot szerezek nehéz volt de megcsináltam és már ez az életem.

Ha van kérdésed a fogyásal kapcsolatosan akkor üzenetben kérdezgethetsz:)

De az nem fog menni ugy

Napi minimum20-30 perc torna és benne sulyzozás a többi az életmodváltás :)

Sok sikert! Csak akarni kell:)

Irj ha kell segitsék

(Bocsi az ékezetekért!)

2015. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!