Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le tudok adni...

Szerintetek így le tudok adni 13kg-ot? Bővebben lent

Figyelt kérdés
167cm magas vagyok, 68kg és 55kg-ra szeretnék lefogyni. Reggeli zabkása/tojás etc változatai, hozzá multivitamin, ebédre ami épp van itthon, mértékkel. Heti háromszor szeretnék konditerembe menni, ha megyek akkor estefele, és utána vacsora egy fehérje shake, ha nem megyek akkor ivójoghurt/kefir, ilyesmi. Kondiban először minimum 30 percet tervezek futni 130-140 közötti pulzusszámon, majd egy kezdőknek való átmozgató edzéstervvel folytatnám. Ja és kondi előtt L-karnitin. Mik a vélemények?
2015. okt. 6. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az L-karnitinhez szólok hozzá, azt használom spinning előtt. Semmi különbséget nem veszek észre, mint amikor nem használtam és úgy spinningeltem. Nem fogyok jobban tőle, nem jobb a teljesítményem...
2015. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az étrendeddel kezdj valami mást mert így nem lesz jó. Ha koplalsz akkor nem igazán fogsz fogyni, mert jojozni fogsz.
2015. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért nem akarsz rendesen enni. Amit estére írtál, az nem vacsora... Kondizás után szénhidrátot is szokás enni, ha nem ketogénezik az ember, az nem gond, hogy este van, akkor úgyis a glikogénraktárakat tölti, ha nem rengeteget eszel. Ha nem edzel, akkor felőlem ehetnél 2-szer, de akkor nagy ebédet, hogy meglegyen a megfelelő kalóriabevitel (de azért a nap mint nap hasonló mintázatú étkezéssel szimpatizálok s ha megéhezel este, mindenképpen az evés a logikus lépés. ha nem érzed, csak a tested éhezik, akkor is).
2015. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használok edzés előtt L-Carnitine-t és számomra nagyon hatásos. Sokkal jobb a teljesítményem, amikor futás előtt iszom, akkor majdnem 2x annyit tudok futni. A fogyás szempontjából is hasznos, az enyém krómmal együtt van, ami csökkenti az étvágyamat is.


Az étkezés nem túl jó. Ebédre ne kevesebbet egyél, hanem minőségibbet. Legalább a köretet cseréld le, ha esetleg nnics módod a teljes ebédet. Pl ha tört krumpli van a sült húshoz, akkor a hús mellé párolj magadnak zöldséget a hízlaló köret helyett, vagy készíts zöldsalátát.


Este is mehet salátával pl hal vagy sovány csirkemellfilé, esetleg tojás, túró.


A konditermet kiegészíteném még gyaloglással is, heti 2x 2 óra, ez nem megerőltető, ha van párod, elmehettek kirándulni, vagy csak gyalogolj a városban tempósan.

2015. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!