Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális alkatom van, csak a...

Normális alkatom van, csak a karom nagyon vastag. Hogyan lehetne csak onnan fogyni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
tudom ezzel nem segítelek ki,de nekem is ez a problémám:( :)
2010. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak karról nem lehet fogyni. Inkább formázni lehet. Biztos vannak olyan gyakorlatok, videók a neten, amik kifejezetten a karokra mutatnak be gyakorlatot. Inkább izmos legyen egy kar, még akkor is, ha nem gyufaszálvékony, mint formátlan.
2010. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhonnan lehet fogyni, de csak egyszer mondom el: helyi zsírégetés nincs. Csak 1 testrészről fogyni nem lehet. Genetikailag megvan határozva honnan fogysz könnyen és nehezen, neked a karod a nehéz.DIÉTA meg sport, máshogy nem.


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kezdj el cardio-zni ezzel fogyni fogsz ez által a karod is csak így lehet megoldani nekem meg amuggy pont az a bajom hogy hogy vékony a karom :S 18F
2012. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!