Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap megeszem ket...

Ha mindennap megeszem ket szendvicset delben. Es negykor megeszem ket joghurtot gyumolcsel. Es nem tornazom csak akkor amikor raerek. Akkor mondjuk heti 3x mozgas akkor . Be indulhat a fogyas? Egy honap alatt le le lehet tole adni 5-4 kg-t?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 03:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a nyelvtani hibak miatt...csak...almos vagyok...nagyon...azt elfelejtettem irni melle...hogy + zold tea es csak 8.00 12.00 16.00-utan tudok enni..mert Canadaban elek...es itt igy van be osztva az ido 4 utan barmikor ehetem...de 4 elott csak 8.00 es 12.00
2010. márc. 16. 03:58
 2/5 anonim válasza:

Szénhidrátmentes étrenddel (Atkins, Norbi..stb.), éhezés nélkül, lelehet akár 10 kg-ot is adni 1 hónap alatt, tapasztalatból mondom.:)Bár egészségesebb ha csak havonta olyan 5-7 kilót fogysz (persze ez kezdősúlytól is függ).

Nekem például egy napi étrendem így nézett ki:

reggeli: melegszendvics(fogyi kenyérből, nem rossz ízű) és 1 alma joghurttal

ebéd: párolt káposzta(édesítővel elkészítve) és csirkemell

vacsora: valamilyen hideg kaja, pl:sonkatekercs, vagy egy finom saláta

A 3 étkezés között meg, ha esetleg éhes voltam sajtot, vagy valamilyen gyümölcsöt elrágtam.

A zöld tea az jó ötlet!


Szerintem semmikép, ne csak 1-2x egyél egy nap ha tudsz, mert leáll az anyagcseréd tőle, inkább naponta többször keveset.

2010. márc. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Reggelizz is! Mindenképpen! Aztán egyél délben, 4kor, és mondjuk 6kor, de 6 után már ne. Mind a 4 alkalommal egyél, de ne annyit, h jóllakj, hanem h sose maradj éhes.

Jah, és ne szendvics meg joghurt, mert így lefogysz ugyan, éhen is halsz, de vissza is jön, ha abbahagyod.

Válts étrendet és ezt később is tartsd, ha szerencséd van meg is szereted. :)

Gomba, hal, fehér húsok, sok zöldség, gyümölcs, mind nagyon fontosak, csakúgy mint a tejtermékek, sajt, vagy joghurt, kefír...stb

Változatosan étkezz, és ha ráállsz egy idő után jól is fog esni, hogy egészségesen és változatosan étkezel, ráadásul fogysz/tartod a súlyodat :)

2010. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha főtt ételt egyáltalán nem eszel, az baj.
2010. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:D:D
2010. márc. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!