Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolába járó dagi lányok ti...

Szandi112269 kérdése:

Iskolába járó dagi lányok ti úszáson nem szégyenlitek a testeket? Ha nem akkor hogy csináljátok. Tanács kéne.

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Kicsit bunkó ez a kérdés, már ne haragudj!

Miért kéne, hogy szégyelljék a testüket?

Nem kifejezetten azért lehetnek túlsúlyosak, mert egy kacsalábon forgó kastélyban laknak, és egyfolytában zabálnak a 3D-s TV előtt.


Lehet, hogy rendszertelenül esznek, mert szegények, vagy nem tudnak fehérjében és zöldség-gyümölcsben gazdag ételeket fogyasztani, hanem kenyérrel, zsíros kenyérrel csillapítják éhségüket, mert csak erre telik nekik, nincs lehetőségük külön balett, meg torna, meg mindenféle ugra-bugra órákra járni.


Plusz arról se feledkezzünk meg, hogy valakinél ez betegség.


Szerintem alapból tök rossz lehet nekik, hogy így az emberek közé mennek, nem kell nekik még arról megerősítés, hogy nem egy 20 kg-os csontvázak.


Egyszerűen nem foglalkozol a többiekkel és kész!!!!

2015. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ebben a kérdésben a bunkó. Igaz már nem vagyok iskolás, de amikor az voltam, akkor mellé még kövér is voltam, és utáltam az úszást, pont ezért. Őszintén szólva csodálkoznék ha lenne aki azt írná hogy nem szégyelli, mert ebben a korban mindenkinek problémája van a saját testével, annak is aki mindenki más szerint tök jól néz ki.
2015. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló nyilván nem volt még ilyen helyzetben... nézzél LoeyLane videókat és gyűjts önbizalmat :D , ha valaki magabiztos és látszik rajta hogy nem szégyenli a testét akkor senki nem azt fogja észrevenni hogy 10-20 kilóval több mint mások :)
2015. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Én nem! Büszke vagyok rá, hogy több testem van, mint a piszkafa osztálytársaimnak; hogy több vizet szorítok ki, mint ők; hogy én jóízűen étkezem, míg ők savanyú arccal rágcsálják a salátát.

Én élek - ők szoronganak.

2015. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ja, csak téged 20 éven belül elvisz a szívinfarktus, őket meg nem.
2015. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#1: A kenyérnél azért vannak jobb és olcsóbb ételek... A zsírban olcsó szezonális zöldséget is lehet sütni, a kenyér helyett rizst enni, máris jobb valamivel a helyzet (ha a fehérjehiányt nem is oldja meg, de arra is vannak jó árú lehetőségek).

Persze nem mindenki ért a táplálkozáshoz valamit is, ami szomorú.

2015. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos abban nem tudok érdemben segíteni, hogy mit csinálj, hogy ne szégyelld, ugyanis az szerintem igen ritka ha valaki, a nem túl vékony testével ki van békülve, ilyen külsőségektől orientelt társadalomban, főleg tinikorban.

Azt nem tudom mondani, hogy fogadd el magad, mert én a saját bőrömön tapasztaltam/om, hogy iszonyat nehéz, úgy ha vaskosabb vagy az átlagnál. Pedig én 60 kilósan 173 centisen éltem meg hasonlókat. A legtisztább megoldás, hogy elkezdesz életmódot váltani, és fogyásnak indulsz, azért a legtöbben ha tényleg akarják letudnak fogyni, mindegy mi miatt híztak meg. Addig meg amíg ez alakul (ugyanis nem 2 hét lesz), ha piszkálnak a többiek, vagy ha kellemetlenül érzed magad, érvelj azzal, hogy legalább mozogsz, és ezzel is hozzásegíted magad, hogy elérd az egészséges testsúlyt. Sőt, én azt ajánlom, hogy a sulin kívül is járj el úszni, hetente többször is. Azért az úszást ajánlom, mert az nem terheli úgy le az ízületeidet, mint pl. a futás és hasonlók, és szépen lehet tőle fogyni.

Nem tudom mekkora súlyfölösleged van, de kitartást neked és sok sikert!

2015. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Első válaszolót nem igazán értem, mi bunkósság volt a kérdésemben ? Egyszerűen csak piszok szarul érzem magam a negyven kilós lányok között. Ezért tettem fel a kérdést, lehet hogy szarul fogalmaztam meg vagy nem tudom. A lényeg az nagyon szar mikor néznek téged és tudod hogy nem azért mert tetszel nekik hanem mert dagi vagy..
2015. okt. 20. 22:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ne haragudj, hogy megkérdezem, de mi neked a dagi? Hány kiló és milyen magas vagy? Nem lehet, hogy csak nem jól látod magad, mert testképzavarod van? Azért kérdem, mert ebben a mai elvárásokkal teli világban ez gyakori, és sokszor közel sincs a ,,dagisághoz" az illető.

Nem bántásból írtam tényleg!

2015. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

160 cm és 75 kiló vagyok.

Igazából csak a hasammal vannak problémák.

2015. okt. 20. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!