Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szombaton karate versenyem...

Szombaton karate versenyem van, és le kéne fogynom 55kg-ra - vagy alá - a súlycsoport miatt. Most vagyok 56-57kg. Lehetséges ez a fogyás ezalatt a pár nap alatt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég könnyen vesztesz ennyi vizet, még csak kevesebbet sem kell enned vagy innod, mindössze lemerítened a glikogénraktáraidat s megakadályoznod a visszatöltésüket (megfelelő mozgás, elég kevés szénhidrát). Hogy ez befolyásolja-e a teljesítményedet a versenyen, azt viszont nem tudhatom.
2015. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉS miért csak most jut ez eszedbe? Ez így elég nevetséges. figyelj, diétázz és mozogj sokat, max 0,5-1 kilót tudsz fogyni. Ez a normális standard. Nyilván belekalkulálják a salakanyagot is, és a vizet mikor megmérnek. Szerintem így se lesz nagy gáz.
2015. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de ha meg koplalsz, nem eszel semmit, úgy legyengülsz mint a sz.r, de te tudod.
2015. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a sót és a cukros dolgokat, rejtett cukrokat is, vigyázz a szénhidrátokkal is; így talán kipisilsz felesleges 1-2 liter vizet.
2015. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Meccs elötti este öltözz be hosszú naci 2 poló pulcsi meg esőkabát az az olcsó fajta :D

Simán lemegy 1-1,5intenzív edzéssel.

Csináltam már én is.Annyi utánna 1dl vvízet igyál csak mérlegig!!!

2015. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!