Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilót hány hónap alatt...

20 kilót hány hónap alatt lehet leadni, hogy szép maradjon a bőröm?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy májusra sikerül leadnom ennyit?

Most 164/78 kg vagyok és nő.


2015. okt. 27. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

2 dolgot tudok tanácsolni.

1. Ne éhezz és egyél megfelelo mennyiségben fehérjét.

2. Vegyél terheseknek/kismamák számára készített terhességi csíkot eltünteto krémet és azzal kend be a hasadat és a karodat naponta 5X

2015. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bőröd semmiképpen nem lesz olyan feszes, mint előtte, mert a rugalmas rostok rugalmassága korlátozott. A 20 kg meg nagyon sok, egészséges ember ezt kedvező esetben is csak 1,5-2 év alatt tudja leadni olyan fokozatos általános életmód váltás mellett.
2015. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán,ha kitartó vagy..Nekem a sok sport(heti 4-5 óra) és a szénhidrát csökkentett étkezés vált be.
2015. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
napi min 1 óra sport mellett 6-8 hónap
2015. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én leadtam már 1x 20kg ot és semmit nem használtam és nincs megnyulva ez egyén függö
2015. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en most vagyok a 8.fogyokuras honaomban es 24kg-nel tartok, a borom az szep, de en nagyon sokat is iszom, mer azt olvastam, hogy kell a feszesseghez a viz, ezert iszom is sokat
2015. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nyár óta fogytam 18kgot picit koplalós 900-1000 kalóriával mozgás nélkül és nem nyúlt meg a bőröm picit sem lehet hogy a sok folyadék miatt napi 3-4 litert iszom de hallottam már olyat is hogy valaki 4 év alatt fogyott ennyit marha egészségesen meg kente is a bőrét mindenfélével és mégis megnyúlt neki .
2015. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fél év alatt fogytam 20kgt, és nem lóg a bőröm. súlyzós edzés, kajára figyelés.

az izmaim már kezdenek látszani, de ehhez fontos volt, h mindig emeljem a terhelést. ha mindig ugyanazokkal a súlyokkal csinálod, akkor a szervezeted hozzászokik, és nem fogsz előrébb jutni.

keress rá a piramis módszerre.

érdemes beiktatni a kardiot, intervall módszerben. erről is találsz cikkeket a neten.

2015. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!