Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8. Osztályos vagyok, és...

8. Osztályos vagyok, és elkell döntenem hogy melyik iskolába akarok menni. Mi lenne ha?

Figyelt kérdés
Már megvan melyik iskolába, de ez rendészeti és honvédelmi féle ( airsoft,önvédelem stb.) Csak én 158 cm és 53 kg vagyok, és azt mondják nekem, hogy úgy sem fog sikerülni meg ilyesmi.(mert tényleg van rajtam pár felesleg) És állítólag nagyon nehéz is. Ha elkezdek futni és edzeni akkor bírni fogom szerintetek?

2015. nov. 3. 21:36
 1/5 anonim válasza:
100%

Azt mondják, hogy nem fog sikerülni? Mutasd meg, hogy igen is fog! Van időd felkészülni rá, használd ki!

Sok sikert! :)

2015. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig még nagyon sok idő van. Fel lehet készülni. Kezdetnek egy kis kocogást beiktathatsz. Az erőnléted is nővekedni fog. Ha tényleg komolyan gondolod és elhatározod akkor igen, sikerülni fog.
2015. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenáron azon leszek, hogy sikerüljön!
2015. nov. 4. 19:02
 4/5 anonim válasza:

Egyik ismerősöm 62kg és 161 cm. Négy éve a NAV bevetési részlegénél van.


Szóval hajrá! :)

2015. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először is: még simán nőni fogsz, a magasság miatt nem kell aggódni. Másodszor: ne mások károgására halgass. Nem az számít, hogy kívülállók mit mondanak, hanem az, hogy te mit akarsz és mit cselekszel érte.

Anno én is ilyen középiskolába jártam, láttam az újonnan érkezők közt is jópár, akár jelentős túlsúllyal rendelkező fiút/lányt, de ők is oda akartak tartozni és megcsinálták. Alacsonyabbak is voltak mindig néhányan, nekik sem volt semmi gondjuk.

Tovább megyek :) A volt sulimmal a mai napig nagyon jó viszonyt ápolok. A nyáron segítőként és médiafelelősként az elsőéveseknek megrendezett szakmai gyakorlati táboron vettem részt. Kedvcsinálónak és ösztönzőnek álljon itt a táborról készült kis anyag: [link] Ők már másodévesek, de láthatod, van alacsony is, kicsit testesebb is :) De ott vannak és van egy kitűzött céljuk. Azt esetleg megkérdezhetem, hogy melyik sulit nézted ki?

2015. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!