Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyi szünetben egy...

Karácsonyi szünetben egy hetet leszünk a rokonainknál. Hogy oldjam meg az étkezésemet hízás nélkül?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lesz lehetőségem magamra főzni, hisz örülök, hogy vendégül látnak, de mégsem szeretnék sokat hízni.
2015. nov. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de miért híznál:

Egyél normális mennyiséget, amennyire szükséged van a korod, nemed, életformád alapján és csókolom.

2015. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyugodtan, szerintem szívesen segítenek. Anyósom simán hagyja hogy főzzek nála. Nem derül ki milyen étrendről van szó, de pl egy kis csomag fagyasztott zöldséget meg tudsz főzni pár perc alatt akár a mikróban is, és eszed hozzá a húst amit mindenki más is. Vagy teleeszed magad levessel és nem kérsz másodikat. Sokszor csinálnak ilyen-olyan káposzta ételeket karácsony környékén, azok simán jók. Ha normális adagokat eszel és nem tömöd magad tele süteménnyel, nincs mitő tartanod.
2015. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
egyél kevesebbet.
2015. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kis adagot eszel a főételből, amikor édességgel kínálnak, akkor pedig nemet mondasz, nem fogsz hízni egy dekát sem. Ha naponta három szelet diósbuktát benyomsz még egy kiadásos kétfogásos ebéd után, akkor hízni fogsz. Ez ilyen egyszerű.
2015. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hoppá. Bejglit akartam írni, nem buktát, de mindegy. Érthető volt így is szerintem. :D
2015. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne zabálj, nekem menni szokott.

De ha az vagy, aki egy icipici plusztól is hízik, majd lefogyod azt a pár dekát... Ha ugyan észre lehet venni...

2015. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 poiu ***** válasza:
Hagyd ki a reggelit. Édességből ne, vagy csak keveset egyél. Kenyér nuku.
2015. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már mi a lótúrónak hagyná ki a reggelit, ha akkor éhes?!

Ezt én mondom, aki délután 3-kor eszik először, de tudatában vagyok annak, hogy nem mindenkinek az a jó. Ha véletlenül éhes vagyok reggel, eszem.

2015. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poiu ***** válasza:
Per se, ha elájul reggeli nélkül, akkor sten őrizz, ne hagyja ki. De ha nem ájul el, akkor egy szokásos rokonzaba látogatáson ez a legkevésbé feltűnő módja annak, hogy 600 (ezer, vidéke válogatja?) kCal deficittel indítsa a napot.
2015. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig aki reggel éhes, az ne éhezze végig a rokonlátogatás délelőttjeit. Feltűnő is nagyon, miért ne lenne az? Nyilván reggeliztetni akarják az embert. A legkevésbé feltűnő az, ha az ember ilyenkor rárepül a zöldségekre, habár bizonyára rokonsága válogatja. Mivel én kenyér "helyett" zöldséget eszem, eléggé problémamentes a rokonlátogatás, igaz, nem karácsonykor megyek, valamint 39 évesen már senki nem akar megtömni. Már meghalt az a nem is rokon, aki veszekedett velem, mert nem ettem 2 tál zsíros nokedlis csirkét ebédre (egyben is rengeteg kalória volt, de akkoriban is igencsak tudtam enni)... Sokat számít a rokonok hozzáállása és az ételkészlet. Én mindig rengeteg nyers zöldséget eszem, mert van és szeretem.
2015. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!