Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít egy nap...

Tényleg ennyit számít egy nap "bűnözés" a diétában?

Figyelt kérdés

Már pár hete egészségesen étkezem, fogytam is. Tegnap viszont ettem gyorséttermi kajákat, de futottam is. Ma meg úgy érzem magam mint aki fel van puffadva és az övemet is nehezebb volt becsatolni...

Nem tudtam, hogy ennyitől ez lesz...


2015. nov. 13. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az ember jó életmódra tér át, majd sokkolja a testét egy rossz evéssel, hogy könnyen összeszedhet puffadást, hasfájást, rosszullétet, persze. Én ezt egész jónak tartom, a test szól, hogy neki ez nem kóser :)

Bizonyos esetekben, ha átalakul kicsit a test működése, különösen erős a váltás. A laktóztól is el lehet szokni, a sok szénhidráttól is... Sok esetet olvastam, ami mondjuk durva volt, fiziológiai inzulinrezisztenciára ráenni rengeteg szénhidrátot... Az tipikusan büntet, teljesen logikusan, mivel a testi sejtek nem veszik fel a cukrot, márpedig rengeteg kering a vérben...


Szolidabb esetben kevésbé durva a helyzet, de azért több hónap paleo után (mérsékelt szénhidrátbevitellel csináltam, de nem kifejezetten kevéssel) a pizza és a sok tejszínhabos palacsinta ott volt a szeren :D Sokat bírok étel terén, de az akkor nem esett jól.


Hízni nem nagyon lehet egy nap alatt, max. minimálisan.

2015. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb diéta akaratlanul is glutén mentes.

a gyorskajában meg van bőven és ha elszoktál már tőle akkor gyorsan bepuffasztja a beled.

2015. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!