Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a narancsbőr...

Hogy tüntessem el a narancsbőrőm? guggolással sikerülhet? 160cm 60kg

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, attól maximum egy kicsit izmosabb leszel.

Inkább egy teljes életmódváltás lehet hatásos. Talán. Sok víz, egészséges táplálkozás, sok mozgás - és itt nem némi guggolásra kell gondolni.

De ott van az is, hogy ha genetikailag hajlamosabb vagy rá, akkor vért izzadhatsz, de akkor se lesz tökéletes.

Egy ilyen oldal keretei közé nem igen fér bele a teljes válasz. Vagy megpróbálod összeollózni magadnak a net segítségével, vagy felkeresel egy személyi edzőt, aki tud tanácsokat adni.

2015. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudom, hogy haszontalan lesz a válasz, de ha teszem azt a párom lennél, elfogadnálak ezzel együtt is. Persze tudom, hogy egy nő önmaga miatt is megküzd az ilyennel, én ebben is támogatnálak.
2015. nov. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2015. nov. 15. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:

mindent tegyél meg azért, hogy azanyagcseréd a legoptimálisabb legyen.

- minőségi és elégséges étel fogyasztása (saját magad tapasztald ki, ne táblázatból vedd a kalóriamennyiséget)

- elegendő folyadék fogyasztása (160 centi, 60kg-nál legalább 1,5 liter - ez az ételek folyadéktartalma felett, tehát levest, gyümölcsöt ne számol bele, a tejeskávé beleszámít) :)

- megfelelő napi mozgás (nem kell konditeremre, futásra gondolni. de mondjuk ha legalább 10-20 perc mozgás nincs naponta, az bizony baj! - az embernek ennyire szüksége van. én már pár hete belekezdtem a napi fél óra mozgásba, és annyira érzem a pozitív hatását)


szerintem eltüntethető a legtöbb narancsbőr, csak nagyon kell akarni, nagyon kell tenni érte :)


ja, kis masszázs is segít, magadat is gyúrhatod, vagy esetleg masszőrhöz is lehet menni.

2015. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!