Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy fogyásnál...

Létezik olyan hogy fogyásnál megcsúnyuljon az ember?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég sokszor!
2015. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ezt ne lehet elkerülni?
2015. nov. 16. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha normàlis ütemű a fogyàs, 40 kg-ot nem meghaladò a a súlyvesstès, akkor nem. Gyors fogyàssal, rossz ètrenddel, kevés mozgàssal viszont esèlyes, igen.
2015. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egészségesen fogysz, akkor többnyire nem csúnyul azért az ember. Ha szétkoplalod az agyad és mondjuk nem iszol elég vizet, akkor aszottabb, csúnyább a bőröd, a körmeid, az illatod is megváltozik, hajad hullani kezd, szem körüli karikák megjelennek, stb.

Mostanában elég sokan a -10 kiló/hónapos fogyást preferálják, az gyakran jár ezzel amit írtam.

2015. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bizony letezik.


Kulonosen ha mar nem vagy huszeves. 40 folotti noknek marhara oda kell figyelni, kulonben rancos arcu, asszott banyak lesznek.

2015. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem,17 vagyok
2015. nov. 16. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
neked sem art odafigyelni, a gyors fogyas nem jo.
2015. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Naná, hogy létezik.

lógó bőr, kilátszó bordák. :d

2015. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokan olyan ráncosak lesznek, meg úgy néznek ki, mint aki beteg.

Persze ha normális módszerrel, normális ütemben fogysz és még ráadásul fiatal is vagy, és nem akarsz valami irreális célt, akkor erre azért nem olyan nagy az esély.

Én is 40-50 körüli nőknél láttam nagyon csúnya fogyásokat. Egyrészt nem is volt rajtuk igazán felesleg, így nyilván csak sanyargatással tudtak még vékonyabbak lenni, és az arcuk kb. 5 évet öregedett.

2015. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mivel arcból is fogy az ember, ezáltal csontosabb, szögletesebb lehet, kijöhetnek azok az apró hibák, amiket eddig a zsír kiegyenlített, elfedett.
2015. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!