Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet hasból fogyni?

Így lehet hasból fogyni?

Figyelt kérdés

Este futás,reggel egy kis torna,infra szaunáznék,innék csalánteát.

Mind ezt egy héten.


2015. nov. 19. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az étrended fontosabb, mint a megadott adatok, bár a mozgás természetesen nagyon helyes.

Hogy honnan fogysz, az genetika, egy idő után mindenhonnan le kell mennie a feleslegnek.

2015. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

80kg voltam,182 cm-en

most vagyok 75,az a gond hogy emésztőrendszeri betegségem miatt fogytam mozgás nélkül,eléggé mozgás szegény életmódot éltem,és kicsit lóg a bőröm.

2015. nov. 19. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Chron-colitis?
2015. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl sok sétával tudok fogyni. Pl. A moszkva tértől a deák ferenc térig és társai. Nem megerőltető mozgásforma, mégis iszonyatosan hasznos, és fogyaszt, átmozgat. ;)
2015. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brock válasza:

Na, szóval helyi zsírégetés nincs. Nem fogsz csak hasból fogyni.

Csalán te megmondom őszintén nem tudom, hogy mennyire releváns ebben a témában.

Ahhoz, hogy a hasról le menjen a zsír, és elérj valami kockahas szerű dolgot, ahhoz kell egy viszonylag értelmes étrend, és mozgás sem árt.

Kerüld a tésztákat, a kenyeret, kiflit, és egyéb pék árút, valamint az édességet. Ellenben vigyél be minél több fehérjét. Tojás, hús, tejtermékek.

Futás jó, a kis torna nem tudom mit takar.

2015. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!