Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen létezik fogyásnál?

Ilyen létezik fogyásnál?

Figyelt kérdés

Fogytam 7 kilót de ez nem látszik meg a hasamon. Viszont az arcom nagyon levékonyodott.Vékony lett.

Létezik olyan hogy csak arcból fogytam?


2015. nov. 23. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmi történt velem is :) Van ilyen. Egyesek nagyon egyenlőtlenül fogynak.
2015. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 kilót biztosan nem fogytál csak arcból...
2015. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
No igen, nyilván nem csak arcból, csak az fogyott le drasztikusan, a többi rész csak kisebb mértékben. De hogy az egyik rész totál lefogy, míg egy igen hájas másik alig változik, az megtörténik.
2015. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Persze, olyanok is vannak, akik ha lemosnák a sminket magukról már 5 kilóval kevesebbek lennének :D
2015. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fogytál te hasból is, csak túl sokat láttad magad, így hozzászoktál a változáshoz. Arcodon sem úgy látod, hogy napról-napra vékonyabb lett, hanem egyszer hirtelen felismerted, hogy "wow, de vékony!". Keress egy pár héttel/hónappal ezelőtti képet és hasonlítsd össze magad azzal.
2015. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Én 5 kilót fogytam. Sehol máshol nem látszik, csak épp a popsim fogyott el. Tiszta lapos egyenlőre :)
2015. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Innen melyik az ami jó? [link]
2015. nov. 24. 17:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem ide akartam.
2015. nov. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!