Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tud segíteni...

Mit csináljak? Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Mindenféle diétát kipróbáltam már, élet mód váltásba is belekezdtem, de mindig feladom. A családom tagjai nem támogatnak, előttem eszik a sok szemét kaját és előbb utóbb feladom az egészséges táplálkozást, kalória számlálást. Sportolásra nincs időm. Nem tudom már mit tegyek, tanácstalan vagyok.

2015. nov. 24. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit mindenképpen mozogj, kell az egészséghez is. Ha nagyon nincs időd, akkor keveset, intenzíven, illetve nehogy már végigdolgozd a hétvégét napi 16 órában... Valami időt kell tudnod szakítani rá.

De az étrend a fontosabb.

Nem kell, hogy a családod támogasson. Ideálisabb lenne, de ez neked fontos, ők más hullámhosszon vannak. Engem támogat a párom, de teljesen máshogyan eszik, mint én. Mindig van egy csomó rizs a konyhapulton, 2 láda alma, 2 üveg méz (kedvelem és hónapok óta most van először itthon)... Attól még én ki tudom hagyni mindet teljesen, ha akarom (pedig én és az önfegyelem étkezés kapcsán három). Megvannak a saját szabályaim s ha nem is mindig, de azokhoz tartom magamat. Ha épp nem, akkor pedig elfogadom a következményeket :) Ez ilyen.


Ha tudod, hogyan kell enned és szemétnek tartasz valamit, akkor miért választod az utóbbit? Egy kis elszántság és kitartás azért kell, anélkül nem megy...

Ha mindig feladod, mert a családod máshogyan eszik, akkor ezen nem tudunk segíteni semmilyen okos tanáccsal. Ez rajtad múlik.

Gondolom, a vágyaid ragadnak el, nos, talán élvezetesebb életmódváltásra van szükséged. Nálam ez volt a kulcs. Eszemben sincs rosszabbakat enni, mint valaha. Előny, ha szereted a szerinted egészséges ételeket, de nagyon, nagyon sok mindent el lehet készíteni jobb formában... Én pl. sok édességet eszem. Nem ideális, de nem is annyira vészes, mivel az életmódváltásomon belül hozom össze, jó alapanyagokból. Jobb, mintha feladnám az egészet. (Azért most már ideje lenne lezizzenni róla, de ez más kérdés. Most már nem is igazán kell, de a megszokás, az íz, a kísérletező kedv... :D)

2015. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-ha tényleg le akarsz fogyni,akkor egyél keveset ,ettől tutira fogyni fogsz ,
2015. nov. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint könnyelműen dobálóznak az emberek ezzel a "szemét kaja" kifejezéssel, közben meg csak a tudatlanság van a háttérben... Haverom is szemét kajázza a pörköltet, főzelékeket, leveseket, mert a gyúrós magazinok beleültetik, hogy ami tiszta az csirkéből meg rizsből áll.. Közben meg minden normális magyar kaja "tiszta" alapanyagokból készül, csak meg kéne tanulni főzni..
2015. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hortobagyi válasza:

A legegyszerűbb fogyókúrás módszert adom neked.

Kenyér. Semmi lisztest. Csak rozs min 39%, vagy zab min 39% tartalmú kenyeret vegyél. Nem olcsók, de olcsóbbak mint a fogyókúrás maszlagok.

Liszt. Rozsliszt vagy zabliszt.

Cukor. semmit. Még cukorpótlót sem!

Bolti tészták. Csak durumm tésztát vásárolj. Többit öntsd ki.

Leves. 1 tányérral. Nem többet.

Zöldség, paradicsom. eheted

Almát ne. Hizlal. Legfeljebb 1/2.

Sovány sajtot, Sovány tejet.


A rozs-os kenyér, kakaóval van színezve Nem jó.

Csak rozskenyeret vegyél.


Nekem bevált. 3 hónap alatt -28 kiló

2015. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem tehetsz vagy eldöntöd és tartod magad a változáshoz vagy kövér maradsz. Senki nem fog helyetted egészségesen élni. Azt meg egyszerűen nem hiszem el hogy nincs 20 szabad perced egy nap mozgásra akármilyen kifogással is jössz
2015. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:

hát ez érdekes:


- nem mindenféle diétát kell kipróbálni, hanem A diétát, ebből csak egy van,ami működik a többi kamu


- ezt nem fogod feladni ha változatos és ésszel csinálod


- ha befolyásol a környezeted az gáz, ez rajtad múlik mennyire tudsz ellenállni, előtted eszik a sok szemét kaját, és?? fegyvert fognak a buksidhoz hogy egyed meg, ? kötelező velük enni? vallási szertartáshoz kötött, hogy együtt egyetek?


- a sportolásra van időd ha akarod hogy időd legyen, ilyen nincs hacsak nem napi 18 órában bányamunkás vagy a hét minden napján,

2015. nov. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!