Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja h duci...

Ha valaki azt mondja h duci vagyok vagy az alkalommal szekál akkor mindig olyan rosszúl érzem magam! Ti nem szoktatok ilyet érezni?!

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 20:05
 1/2 Krisz85 ***** válasza:

de rám is mondták többször anno, akkor tényleg az is voltam, és?! ha valóban elfogadod magad akkor kiröhögök őket avagy lesz...rod, ha viszont nem fogadod el magad annak a jele, hogy Te sem vagy elégedett a külsőddel, másképp miért zavarna?!


pl ha alacsony vagy vagy létra és azért nevetnek ki és szekálnak akkor nyilván nem kéne hogy zavarjon mert arról nem tehetsz és ha megszakadsz sem leszel magasabb vagy alacsonyabb, de a kövérség az ÁLLAPOT, amit lehet változtatni, mert IDEIGLEGENES, pillanatnyi dolog.


megoldás: sportolj és fogyj le, hidd el akkor nem fognak szekálni


érdekes mert a melóhelyemen is volt nálam kövérebb és engem szekáltak, amikor sportolni kezdtem és lefogytam 22 kg-t akkor már valahogy nem engem cikiztek, mert nyilván ha valaki vékony azt nem fogod tudni azzal cikizni hogy kövér, tök logikus.

2015. nov. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg sak duci vagy és talán még jól is áll,ne foglalkozz velük. Egy két kiló plusz nőknek szerintem még jól is áll,formásak lesznek legalább. Az én szememnek sokkal rosszabb látvány egy -tök vékony valaki. (Nem sportos,hanem vékony) na érdekes,őket senki nem szekálja,ez a divat.

Ha zavar,fogyj le,sportolj,izmosodj. De ha jól érzed magad a bőrödben akkor meg ne foglalkozz velük.


Ja és nem zavar(t), mert engem nem cseszegettek az alkatommal soha, pozitív visszajelzéseket kaptam,kapok,pedig nem vagyok nádszál.

2015. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!