Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen órát érdemes beszerezne...

Milyen órát érdemes beszereznem? Illetve árban mennyire húzós?

Figyelt kérdés
Sportoláshoz szeretnék beszerezni órát, ami mutatja hogy hány kalóriát égetek naponta. Viszont kis pénzből élek, ezért nagyon drága cuccokat nem tudok venni. Fogalmam nincs hogy milyenek ezek az órák, hogy hol keressem és melyiket érdemes megvenni. Ezért kérem, aki ért hozzá segítsen, linkeljen nekem! Nagyon szépen köszönöm%
2015. nov. 30. 09:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve milyen pulzusszám felett kezdődik el a zsírégetés? Otthon eszköz nélkül lehetetlen megtudni?
2015. nov. 30. 09:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem óra és pulzusszám kérdése. Ha kevesebb energiát (és anyagot) viszel be a tested, mit amennyit felhasználsz, akkor a glikogén raktárak kiürülése után a zsírraktárakból is felszabadul az anyag. Ez még fekvő állapotban is előfordulhat alacsony pulzusszán mellett is. Ha pontosan méred az elfogyasztott anyagok mennyiségét, akkor az interneten is megtalálható mindenféle tápanyagtáblázat ismeretében te magad is kiszámíthatsz mindent.
2015. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
régi hiedelem szerint alacson puluzus kedvez a zsírégetésnek és minimum 30 perc aktivítás de most már pict okosabbak lettünk és azt állapították meg ,hogy magasabb pulzussal is ég a zsír és egyén függő mennyi perctől kezd beindulni,ez normálisabbnak tünik,nem vagyunk egyformák.minimum fél órás edzés az nem árthat.óra miért kell ,egyolytába nem kell foglalkozi a pulzussal.de ,ha mégis azt akarsz akkor a Polar FT1 óra megtszi,nem tudom mennyi a drága de ez kb.15ezer és egy jó alap óra.
2015. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Aldiban vettem anno pulzusmérőt 4k-ért, 2-3 alkalommal használtam, aztán elajándékoztam. Nem kell semmilyen bizbasz ahhoz, hogy fogyjál. Neten csomó táblázat van, hogy ilyen-olyan tevékenység mennyi energiát éget, annyit elég tudni, aztán aszerint sportolni. És ugye kevesebbet kell enni, mint amennyit elégetsz. A legfontosabb azonban az étkezés minősége, iktasd teljesen ki a fehér lisztet tartalmazó ételeket, és minimalizáld a cukorbevitelt. Ez biztosan működni fog...
2015. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kevés a pénzed, ne vegyél ilyesmit. Nem attól fogsz fogyni...

Nem hinném, hogy meg tudná mondani, mennyit égetsz, de ez nem is fontos. Tapasztald ki, hogyan kell enned s mozognod, hogy fogyj s jól érezd magad...

2015. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. nov. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!