Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene még fogynom?...

Mennyit kellene még fogynom? Nagyon vastag a combom? Szerintetek hány kiló lehetek? (kép)

Figyelt kérdés

Másfél éve váltottam életmódot, körülbelül 10 kilót adtam le, aztán beállt a súlyom. Egy hónapja eldöntöttem, hogy szeretnék még vékonyabb lenni (eddig átlagos alakom volt), most itt tartok, de egyre kövérebbnek érzem magamat...


Szerintetek nagyon hájas a combom? Mennyit kellene még fogynom (vagyis inkább formálódnom), hogy jól nézzek ki? Mit csináljak?


Sportolni sportolok, futok és úszom heti 4-szer, erősíteni is szoktam körülbelül 3-szor egy héten. Látszik ez valamennyire az alakomon?


Itt a kép:

[link]


171 cm vagyok egyébként.



2015. dec. 10. 21:16
 1/9 anonim válasza:
76%
Egyáltalán nem vagy kövér, nem vastag a combod gyönyörű az alakod!
2015. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az eddig elért sikeredhez, viszont fogyás helyett egy pszichológust ajánlanék, mert testképzavarod van a kérdésed alapján!

Teljesen jó az alakod. Inkább csak formásodj, ha még valamit változtatni akarnál, de ne akarj csontkollekció lenni, mert azt a pasik nem szeretik.

2015. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív válaszokat!


Nem szeretnék csontkollekció lenni, az álmom valami ilyesmi lenne: [link]

Csak ehhez okosan kell enni és edzeni, amiből az edzés része még menne is konditeremben, de az evéstől félek, mert vagy nagyon keveset eszem mindig, vagy sokat. :/


Tudom, hogy a lányok számára vékonyabb alak az ideális, mint ahogyan a férfiak azt gondolnák. De férfi szemmel a testem ilyen állapotban már elmegy? Vagy messze van még a vonzótól?

2015. dec. 10. 22:00
 4/9 anonim válasza:
76%
Az álom alakodhoz nem fogynod kell, csak izmosodnod!
2015. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Popsid lehetne picit feszesebb, az kicsit csalja a szemet oldalról, viszont konkrétan a lábaid nagyon is szexik. Jó alakod van, hidd el.
2015. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%
Nem kell fogynod, csak edzz hátsóra, az oldalról elég laposnak tűnik.
2015. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd, hogy "férfiszemmel" értékeljenek, de én csak egy férfi vagyok a sok közül, és mindenkinek más az ízlése. Az én ízlésemnek kicsit máris túl vékony lettél, a képek alapján azt mondanám, kb. 5 kilót kéne híznod főleg fenékre és felső combra, akkor lenne olyan alakod, ami számomra tökéletes. :) De ahogy mondtam, ez csak egy vélemény, és ismerek olyat, akinek pl. pont a te alakod jön be.
2015. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még a koromat akartam hozzátenni: 19/F.
2015. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már hájas a combod???? Te úristen! Össze se tudod zárni!!!

Mennyi testképzavaros van itt, te jó Isten.. :(((

2016. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!