Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék? (Részletek...

Kerdezo19 kérdése:

Hogyan fogyhatnék? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, nagyon alacsony, és túlsúlyos. Már évek óta próbálok fogyni, de egyszerűen nem megy. Rengeteg diétát csináltam hosszú-hosszú ideig, mégsem működött.

Esténként eljárok futni, kocogással kezdtem, mára már rendesen futok (rendszeresen). Itthon is fittneszezek.

Nem eszek semmi olyan hú de hízlaló dolgot, se mekis kaja, se hotdog, se zsíroskenyér, sőt mégcsak rendes kenyeret sem! (Ezek csak példák)

Tudnátok adni nekem tippeket, hogyan lehetne? Új edzésterveket is szívesen fogadok videón, vagy bármit!


Kérlek azt ne mondjátok, hogy fogadjam el magam, de ez lelkileg, és fizikailag is megterhelő, sőt már az egészségemre is káros... (Az orvosom szerint legalább 20 kilót kellene fogynom, és ha lehet nyárig, mert most nyáron is szörnyen rosszul viseltem a hőséget)



2015. dec. 14. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármit eszel, lehet vele hízni, mennyiség kérdése.

Konkrétan mérted, hogy viszonylag kevés kalóriát eszel és nem fogysz?

2015. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!