Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék de nem tudom...

Fogyni szeretnék de nem tudom hogy hogyan Elegem van már ebböl hogy akár hányszor megprobálom nem sikerül 85 kg vagyok 153, cm 14 éves ?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 23:27
 1/6 anonim válasza:
Ne zabálj föleg este ne cukros szarokat felejtsd el és mozogj ennyi nincs titok
2015. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor sikerül, ha az életvitel megváltozik. Most pontosan meg kell mérni, mennyit eszel és ezután pont felére le kell venni. Biztosan éhes leszel ezután, de szoros övvel és evés helyett 1 pohár vízzel el lehet nyomni az éhségérzetet. Folyamatos programot kell csinálni, ami mozgást jelent (akár napi több órás séta). TV előtt ülést abba kell hagyni, helyette is mozogni kell, résztvenni a házimunkában és bevásárlásban és üres időben futni, kocogni, lépcsőzni, helybenfutni stb.
2015. dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszélj akár háziorvossal, szüleiddel, hogy segítsenek neked. Kezdj el egészségesen enni. Az éhezés hosszú távon nem fönntartható, így inkább számold ki az ideális testsúlyod, a kalóriaszükségleted és ezek alapján kezdj el sportolni, vigyázva, hogy az elején mondjuk futással ne terheld túl magadat. Edzőterembe, csoportos foglalkozásokra is beiratkozhatsz vagy eljárhatsz a későbbiekben futni, biciklizni, görkorizni, a lényeg, hogy legalább heti 3 alkalommal egy órát intenzíven foglalkozz a testeddel, eddzél.

Étkezésben azt tudom tanácsolni, hogy korlátozd a szénhidrátfogyasztásod, fehér kenyeret, tésztát, csokoládékat kerüld.

Húsokat fogyassz bátran, ha egy kis édesre vágynál, akkor válassz valami gyümölcsöt. Napi ötször egyél kisebb adagokat, ne háromszor sokat.

Ha bármi kérdésed lenne, tanácsra lenne még szükséged, írj bátran. :) Sok sikert! :)

2015. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Uristen. Ezekkel a meretekkel te ne az orvost keresd fel hanem inkabb a hentest!
2015. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen fogyókúrát próbáltál és meddig ami nem sikerült?
2015. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32%

Szia . Nem mondom hogy csináld azt amit en de nekem bevált .

85 kg voltam 159 cm.

korulbelul 1 hónapig maximum napi 500kcal ettem . ( nem volt es meg egy ideig nincs is lehetőségem mozogni sérülés miatt ) mellette nagyon sok vizet ittam es vitaminokat szedtem . Nem eszek 6 utan , nem eszek semmi edeset , es nem eszek unalmamban . Van olyan nap amikor észre se veszem hogy meg nem ettem semmit . 1,5 hónap alatt lementem 72re es igy mar lényegesen egyszerűbb tartani magam a dolgokhoz össze szűkült gyomorral . :)

2015. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!