Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10-15kg?

Hogyan fogyjak le 10-15kg?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok :D 165,5cm magas és 70 kiló.. zavar hogy kezd pocakom lenni.. nagyon durva főleg amikor ülök..

2015. dec. 25. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Némi plusz testmozgással.
2015. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől bővebb válaszra számítottam xd, azért köszönöm :D
2015. dec. 25. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
étrendváltoztatással, és rendszeres sporttal.
2015. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon egyszeru: ne egyél fehér kenyeret, chipset, csokit cukrot. Hagyd el a cukrot és a feher lisztet. Mozogj amennyi jolesik. Nekem sem volt konnyu de egyszerubb ezeket a szabalyokat betartani mint rinyalni.
2015. dec. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bővebb választ nehéz lenne ennyi adatból adni.

Megadtál 3 irreleváns számadatot, amiből aztán alig tudunk meg valamit.

Milyen mértékben hízol? Mennyit mozogsz? Meg nem ártana az életmódodról is pár szót mondanod.

2015. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmégy a konditerembe és ott csak "kardió" gyakorlatokat végzel. Egyszer mindenki elmegy, úgy jut oda. Nem kell félni. Aztán elnézed idővel mindenki hogy csinálja. Nem kell beszarni vagy félni. Senki nem fog kiröhögni, oda azért megy az ember mert tenni akar azért ami most veszi körül. Talán az egyetlen hely ahol a leggázabb embereket se éri semmilyen atrocitás véletlenül se. Idővel még haverokra is szert teszel. Sőt jó lesz eljárni otthonról nem csak facebook lesz a világon. Ajánlom, mert megváltoztatja az életed, jó irányba. PErsze az étkezésre is oda kell figyelni, de első a kondi terem. Hajrá, sok sikert ! Az eredmény pedig biztosan NEM marad el.
2015. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!