Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni 77...

Tutu79 kérdése:

Hogyan tudnék fogyni 77 kg-ról minimum 20 kg-t szoptatás mellett? Mindenki tapasztalatára kíváncsi vagyok, akinek már sikerült?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt 5 kg szoptatás alatt 10 kg szedtem fel. Sajnos nálam fordítva működött a szoptatás, de már egy éves elmúlt a kislányom és annyira nem ragaszkodom hogy elég legyen a tejem. Szóval szeretnék lassú kíméletes módszerrel leadni 20 kg. Edzőterembe időhiány miatt nem tudok járni, csak kíméletes mozgást tudok itthon végezni. Az étkezésem sem valami egészséges, de szeretnék változtatni rajta. Tippeket ötleteket szívesen fogadok. Köszönöm.

2016. jan. 3. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is itthon edzek, keresek nekem megfelelő videókat (még kevés felesleggel sem esik jól az ugrálás és futás).

Életmódot kellene változtatnod, de nem tudhatom, számodra mi a jó, ki kellene tapasztalnod. Ha megnézed az étrendedet, tuti találsz gyenge pontokat, amiken tudsz változtatni. De le is írhatod ide, hogyan eszel, csak éppen úgyis mindenki mást fog rá mondani, az emberek nem értenek egyet a táplálkozással kapcsolatban... De valamit azért segít.

2016. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!