Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evés után van értelme rögtön...

Evés után van értelme rögtön gyakorlatozni?

Figyelt kérdés

22/F, 174 cm, 62 kg vagyok, tehát alapjában véve vékony testalkat. Viszont kb fél éve elkezdtem nagyon meghízni hasra. Szinte minden zsír amit beviszek úgy tűnik a hasamon üt ki, ezért úszógumira különböző gyakorlatokat csinálok. Olvastam, hogy úszógumira nincs értelme ilyet csinálni, mivel az csak a zsír alatti izmokat mozgatja meg, és attól az úszógumi még megmarad. Diétát nem fogok elkezdeni, ezért a kérdésem a következő lenne.

Ha a továbbiakban rögtön nagyobb étkezések után fél órával mondjuk elkezdek gyakorlatozni, legalább kevesebb az esélye, hogy a zsír lerakódik, és így legalább még nagyobb úszógumi legyen? Megelőzendő az egészet. Vagy az az emésztésemnek sem tenne jót?


Köszi előre a válaszokat!


2016. jan. 3. 13:51
1 2
 11/13 pleasures válasza:
Kérdés másik részére, aludni kell minél többet , hidd el jót fog tenni, és ne az legyen este betömöd magad, reggel büntudatod van és délig nemeszel lófaxt se.
2016. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor eszel, amikor akarsz ha este 12-kor, akkor akkor. Ha csak nem testépíteni szeretne valaki PROFI szinten, akkor nincs jelentősége. Ezt logikával is ki lehet következtetni.A lényeg, hogy legyen meg a kalória mínusz. Amúgy szerintem ha legközelebb valami hasonló kérdésed van, a sport témakörbe tegyed fel, mert ott tapasztalt sportolók, testépítők válaszát kapod, nem úgy mint itt, itt a többség okoskodó, "feminátolvasgató" molett nő. XD
2016. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És még valami, minél magasabb a pulzusod, annál több energiát égetsz el, ezáltal jobban fogysz. NINCS OLYAN HOGY ZSÍRÉGETŐ ZÓNA.
2016. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!