Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 11-12 éves lánynak hány...

Zsófi101 kérdése:

Egy 11-12 éves lánynak hány kilónak kell lennie?

Figyelt kérdés
Most leszek hamarosan 12 éves és 46,4 kg vagyok! Apa azt mondta hogy ez normális! De én nem érzem valami jól a bőrömben! Nagyon furcsa alakja van a hasamnak a combom is vastag! Normálisan eszek azért diétázni nem akarok... De valami jó izmosító sportot tudnátok mondani ?? Estén ként szoktam egy kicsit tornázni... A válaszokat előre is koszonom !😉😊
2016. jan. 4. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Magasságod megadása nélkül hiába kérdezed. Minél magasabb vagy, annál több kiló lehetsz.
2016. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ehhez a sulyhoz vagy 160 centi korul, akkor minden oke.


Ha csak 150 vagy, akkor egy kicsit vastag vagy, de nincs semmi sem elrontva, csak sportolj.


Ajanlott sok aerob jellegu mozgas, es kiprobalhatod a sajat testsulyos edzest is. De keress barmilyen sportot ami erdekel es amit szeretsz, minden jo.

2016. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Egy gyerekre nem vonatkoznak a bmi értékek... Ha 150cm lenne, és 44kg lenne, akkor már köel lenne a kóros soványsághoz. Ha pl 150cm és 48kg, akkor valószínűleg növekedésben van, de a sorrend a fejlődés során mindig: súlygyarapodás--->növés/menstruáció/csontok rendes fejlődése stb. Úgyhogy tényleg ne fogyózz, mert nem fogsz tovább nőni.
2016. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Magasság nélkül valóban nem lehet rendesen megállapítani. Én csak a saját példámat tudom leírni, az én magasságomhoz: 44kg-158cm. Sokan azt hiszik a kiló hallatán, hogy nagyon vékony vagyok 14 éves létemre, pedig egyáltalán nem, átlagos testalkatom van /legalábbis kinézetre/. Szóóval remélem tudtam segíteni, bár nem sokat :D
2016. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egy gyerekre nem vonatkoznak a bmi értékek..."


Tudom, nem is az alapjan irtam. Tortenetesen van egy 11 eves lanyom, aki 162 centi, 46 kilo, es teljesen rendben van.

2016. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen elfelejtettem 158cm Vsgyok
2016. jan. 5. 06:44
 7/7 anonim válasza:
Akkor bőven benne vagy a normális kategóriában. Nem duci ez, ne izgulj!:) A maga módján mindenki szép!
2016. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!