Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc "fogyókúrás"...

Mi a kedvenc "fogyókúrás" ebédetek?

Figyelt kérdés
Valahogy hirtelen mindent megutáltam. Durum tésztával chilis babot ettem, meg tortillába csomagolva tojás, tonhal, stb, ma teriyaki csirkét akartam csinálni de nagyon nem az elvárásaim szerint sikerült. Hirtelen meguntam/megutáltam minden ízt. Nektek mi a kedvencetek ebédnél, amit egészségesnek tartotok?
2016. jan. 9. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

6-8 tojásos rántotta/tükörtojás zöldségekkel, csak szinte sose jön össze, mert mindig elkap a frazeológiám és brownie-t csinálok (pedig az elég fehérjeszegény, viszont tömény, ami vagy jól jön ki, vagy nem) vagy valami zöldségétel van (kellenek azok is)...


Komolyan mondom. Ilyen kevés kalóriából máshogy nem lakom jól délben, csak kb. fél kiló tojással (vagy fehérjeszegényen és zsírosan, de szükségem van a kevés izmomra).


De ha lightosabbat kéne mondanom (amivel persze én éhes maradnék), akkor az valami nyersvegán zöldségétel lenne :) De 1-2 liter könnyű zöldségleves sem rossz, de akkor már tényleg tojás kell utána :D

Akinek fekszik, ehet húst is zöldségekkel, az is egész jól laktat (max. sok kell belőle az olyannak, mint én. de így is jobb lesz, mintha szénhidrátot ennék).

2016. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,unom már a csirkét ,a zöldséget meg a rizst meg halat és minden egyebet. :D amúgy ha már elérek erre a pontra mint most,kicsit lazítok a diétán és szecsuáni csirkét csinálok rizzsel,vagy másmilyen szósszal, bolonyait rizzsel,ilyesmi. Ja,és a spenótot is szeretem!:)
2016. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valahogy sosem látom a fogyókúrások étrendjében a GOMBÁT!

Olcsó(a húshoz képest), laktató nincs benne szénhidrát és jó fehérjeforrás. Szerintem méltatlanul van mellőzve...

2016. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Hamis" pörkölt brokkolival. 10g kókuszzsíron, hagyma nélkül fehéredésig pirítom a kockázott csirkemellet, majd leöntöm azzal a vízzel, ami felett párolódott a brokkoli, teszek hozzá 15g sót, 5g köményt, 5g borsot és egy Maggi pörkölt kockát (négy napi adag), aztán összefőzöm.


Korábban "rakott kel" volt a kedvenc, de meguntam. Az (szintén négy napra) 700g darált csirkemell, 900g spenót, 1350g brokkoli, ugyanazok a fűszerek, mint az előbb, 5-600g kelkáposzta. Káposzta kivételével mindent beledobtam az elkészült pörkölt alapba, összekevertem, majd összedobáltam, mintha hagyományos rakott kel lenne. Csak tejfölt is elhagyva.

2016. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mexikói zöldségköret tükörtojással
2016. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Brokkoli halal vagy csirkemellel :D
2016. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3: A gomba roppant drága, azonkívül semmi se lesz belőle, mire elkészül. Az ár/kalória aránya iszonyúan magas. (Főleg, ha jó gombát veszünk. A termesztett csiperkében nekem még nem sikerült bármilyen ízt felfedeznem, a barnának néha valami van... Az erdei gombák sem mind olyan jók ám.) Márpedig én azért eszem, hogy jól is lakjak...

Néha teszek a rántottába egy szemet, annyi.

(Mondjuk van még egy kis aszalt rizikém, de 2 aszalónyi is csak sorminta, nem sokat érek vele, kvázi fűszer, bár ahhoz nem elég ízes.)

2016. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tepsibe tenni: alulra párolt brokkoli, aztán grillezett csirkemell, rá paradicsomkarika, aztán reszelt sajt, és végül egy kevés tejszínnel meglocsolva. Sütőbe jól összesütni. (én naponta csak 30 ch-t viszek be, nekem abba belefér ez az ebéd)
2016. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csirkemell,hagyma,sampinyon gomba,cukkini,paprika

gyros fűszerrel meg szórva + foghagyma bele

egyben megsütöm a serpenyőben,cukkinit kicsik később teszem hozzá

2016. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es: meg kell tanulni főzni, és hirtelen az olcsó csiperkének is lesz íze! :)
2016. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!