Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt az étrendet tartom be,...

Ha ezt az étrendet tartom be, kb mennyit fogyhatok 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Reggelire 1 szendvics, aztán a nap folyamán zöldségek. 14\l
2016. jan. 10. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt az "étrendet" inkább ne tartsd be... Akkor kezdj el diétázni,ha már megvan hozzá az eszed.Már bocsi.
2016. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt fogalmam sincs ennyiből, konkrétan mit és mennyit eszel, de egy intellektuális becsléssel ezen valamelyest túl lehet lépni. Nem jó.

Tinilánykák ritkán tolnak be egy szendviccsel egy napnyi fehérjeszükségletet, márpedig az ugye alap lenne, bár a zöldségekkel is lehet fehérjét bevinni, de nem akármennyi akármilyennel s az sem lesz komplett (bár ezen segít valamit a szendvics gabonája. ha a nap folyamán elfogy bő fél kiló zöldborsó, az azért már valami).


A fentiekkel hízni is lehet egyébként, mennyiség kérdése. Csak nehéz. Vagy ha nem az, nagy szendvics kell (én megoldanám, 20 deka sajt és pár tojás bele, zöldségből is tudok sokat enni. csak zöldség? mert ha zsír is van hozzájuk, akkor az is megdobhatja a kalóriát, amivel egyébként nincs baj, egész nap sima zöldségetenni nem hangzik jól).


A szükséges tápanyagokat be kell vinni fogyókúrában is (rövid idejű "tudom, hogy nem kiegyensúlyozott, de tudom, mit csinálok s ez amúgyis az én testem" stílusúaknál persze teljesen tudatosan át lehet lépni). Hogy a fentiből mennyi teljesül, azt honnan tudjam ilyen vázlatos leírást nézve, se összetétel, se mennyiség?

Mi a zöldség, 10 deka jégsaláta vagy 1 kiló zöldborsó, 1 kiló répa és 1 kiló sütőtök? Nem mindegy. Oké, sarkítottam, de mindkettő elképzelhető s szolidabb esetekben is nagy a szórás.

2016. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!