Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétáznom/tornáznom kellene?...

Diétáznom/tornáznom kellene? 172cm/57kg/75cm derék/92cm csípő/19L? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hiába diétázok, tornázok.. tornázni főleg hasra szoktam, deréktájra, de semmi változás... nagyon zavar a derékbőségem, valami hasznos tipp?

2016. jan. 11. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hoppá. Gondolom, kevés izmod van és minden háj a hasadon, ilyen számokkal :O S még azt hittem, hogyaz én 163/65, 85cm derékbőségem a durva (mindenhonnan lefogytam szinte totál, csak hasról nem)...

Nos, úgy tűnik, zsírból vesztened kell, izmot pedig felszedni, tetszőleges sorrendben, ahogy neked jobb. Hacsak nincs valami érdekes anatómiád, de azt látnod kell, hogy hájas-e a hasad. Ha az, akkor bizony szálkásításra van szükséged. Azt ajánlanám első körben, kivéve, ha olyan kicsi a kalóriaigényed, hogy nehézkes, mert akkor a tömegelést.

A tornázástól nem csökken a zsír, max. azáltal, hogy kicsikét több kalóriát égetsz el vele. De mindegy, hova edzel, nem lokálisan fogysz, hanem ahogy a tested gondolja.

2016. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kèpet tudnál küldeni priviben?
2016. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

172/57 - inkább kevés, mint sok.

Alkatilag is lehet vastag a derekad. De te látod hogy fodrozódik a hájtól, vagy sem.

Az egyenes/banán alkatra jellemző, hogy nincs nagy különbség a derék- és csípőbőség között.

2016. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!