Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék legalább 10...

Meghallgatlak kérdése:

Fogyni szeretnék legalább 10 kilót, de hogyan?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 165 cm és 57 kg. Eléggé husis vagyok. Minden nap tornázok, edzek 1-2 órát. Normálisan is étkezek. [link] -n számolom és 1200 kaloriánál sose eszek többet, de mégsem tudok sehogy fogyni. Már a koplaláson is gondolkodtam. Nagyon fontos lenne 10 kilot leadnom valahogy. Tudnátok nekem ajánlani valamit? Előre is köszönöm:) Ha lehet, normális válaszokat szeretnék.

2016. jan. 25. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
10 kg minusszal már nagyon sovány lennél. Nem tudom, hogy ha valóban így van, ahogy írod miért nem fogysz. A torna,edzés, rendes aktív mozgás? Miből áll össze egy ilyen 1200 kalóriás nap pl?
2016. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=ql1d-qPkhhE ilyet, és ehhez hasonló videók alapján csinálom. Heti 2x 2 órás van tánc próbám + heti 5 tesióra(45 perc).

Fehér kenyeret extrudált kenyérrel helyettesítem.Reggelire exturdált kenyérből szendvicset szoktam készíteni. Ebédre azt eszem, ami itthon van, Ha utána megéhezek, akkor szintén valami szendvics félét csinálok. Édességet nem tudom elhagyni, de mértékkel eszem. Édesített italokat már egyáltalán nem iszok, helyette napi 2 liter víz

2016. jan. 25. 18:13
 3/4 A kérdező kommentje:
*heti 2x 2 órás tánc próbám van. Elírtam:D
2016. jan. 25. 18:15
 4/4 anonim válasza:

Kezdjük ott , hogy kell vmi rendszer , amit követhetsz.

ÉTKEZÉS:

Minden reggel 2 dl vízzel indíts,és egy csésze üres zöld teával,mert ez beindítja az anyag cserét.Aztán 1 pohár natúr joghur 2 ek zab és vmilyen gyümölcs(nem banán).

Tízórai egy alma és egy müzli szelet.Ebéd egy tányér saláta balzsamecettel.Uzsonna egy fél ananász kockára vágva , és egy pohár natúr joghurt.(az uzsonna 5 körül legyen egyben a vacsora).Ezen kívül semmi nasi,bármilyen csábító is.


EDZÉS:

MINDEN NAP:

has:30 felülés, 50 boka érintés ,30 kereszt felülés,30 lábemelés(nagyon keményen)

láb :(sorrendben haladj!)10-10 kereszt boka érintés állva,20-20 kilépés,30 gugolás ,40 terpesz-zár,50 mp lábujj érintés(ülve nyújtott lábbal, fej a térdeken),60 mp fal-ülés(vagyis nekitámaszkodsz háttal a falnak és be van hajlítva a térde,nem kell hozzá szék)

NAGYON DURVA , FŐLEG AZ ELEJÉN DE MEGÉRI , MERT TARTÓSAN ÉS GYORSAN FOGYSZ...ÉN 1,5 HÉT ALATT 5 KG-OT FOGYTAM.SOK SIKERT!!!

2016. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!