Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Rubint Réka torna (2009-es)...

A Rubint Réka torna (2009-es) mennyire jó? Olyanok ne írjanak hogy járjak konditerembe stb, mert nincs rá lehetőségem. És mennyi kalóriát égethet (kalóriaszámolással fogyózom, azért lenne fontos)?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Rubint Rékát nem ismerem (de látatlanban megmondom, hogy a semminél csak jobb lehet, arról azért hallottam volna, ha sérülésveszélyes lenne :D), de a konditerem alternatívája az otthoni edzés, teljes test, súlyzók, hozzáértők videói, nem nőcis fárasztások, amiben semmi volumen még egy kezdőnek se.
2016. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szabi.L ***** válasza:

Ha a minél több kalória elégetése a célod( a kérdésedből így jött át), akkor ne tornázz, hanem kardió edzést végezz vagy intervallt. Ezek a legmegterhelőbb edzések, ezért itt használod fel a legtöbb tápanyagot.


Nyilván túl komoly fizikumot nem fogsz elérni "tornázással".


De a te döntésed, ha te szeretsz Rubint Rékára tornázni, akkor ne befolyásoljon az, hogy mások szerint mennyire jó.

2016. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekességképpen: Rubint Réka soha nem tanult edzőnek, tehát fogalma sincs a gyakorlatok helyes kivitelezéséről. Ez gyönyörűen meg is látszik az élő közvetítéseken, csodálom, hogy nincs még térdprotézise.

A Testnevelési Egyetemen Rubint Rékát ELRETTENTŐ példának hozzák fel.


Ajánlani viszont tudok tornát, yputube-on keress rá a fitnessblender csatornára, rengeteg videójuk van, különböző intenzitásúak, és mögöttük áll tudás is.

2016. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

2-es:Nem szeretek különösebben Rubint Rékára tornázni,csak nem nagyon tudtam melyik "torna"videó eredményes,amit otthon csinálhatok.:)

2016. jan. 26. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fitnessblendert, tényleg jók! Én is velük kezdtem sok unalmas, fárasztó torna után, amiket utáltam, ők az egyetlenek, akiknek nem utálom tornáit. Ezektől a videóktól is elfáradsz, de kellemesen. :)
2016. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom. :)
2016. jan. 26. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fitnessblender nem tetszik. Nagyon sok Réka videóm van, de éppen a 2009-es nincs meg, de nagyjából minden videóján ugyanazt csinálja, szerintem nagyon hatásos. Bár abban is van valami, hogy nem mindig csinálja helyesen a gyakorlatokat, mivel én tudom, hogy mit lehet és mit nem, azokat kihagyom, helyettesítem.
2016. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!