Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 kiló ledobásához elegendő...

1-2 kiló ledobásához elegendő ha futok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és mióta kolis vagyok felszedtem kb. 5 kg-ot mivel az állam által elrendelt "egészséges és változatos étkezés" csak tésztából meg rizsből áll.. hurrá -.-" A lényeg pedig az lenne hogy a BMI-m 2%-ot nőt 18%-ról 20%-ra. Tudom hogy ez pont a normális egészséges csak félek hosszú távon ilyen étkezés mellett elhízhatok és már most szeretnék egy kicsit fogyni, erősödni persze nem valami anorexiás csont és bőrre. A futásra gondoltam mivel általában minden nap 8ig vagyok suliba így futnék napi fél órát a sportpályán ill. Csütörtökönként aerobikra járok 1órát. Mit javasoltok?
2016. febr. 12. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Most a mozgástól függetlenül, ha tényleg elég beteg az étrended, akkor egyél fehérjét máskor, főleg, ha többet akarsz mozogni. A modern menzakajához nem értek, de ha nem fejlődött nagyon sokat az én időm óta, akkor nincsenek illúzióim, s a mai tinik reggelije sem valami fehérjedús sok esetben.
2016. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-2 kiló ledobásához elég ,ha odafigyelsz mit tolsz a pacekodba.a futás sem árt azt csinálhatod nyugodtan.
2016. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!