Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi súlyfelesleg van rajtam?

Mennyi súlyfelesleg van rajtam?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosi vizsgálaton,a doktornő mondta,hogy nem olyan vészes,de azért eléggé van rajtam súlyfelesleg,ami ha rendszeresen sportolok hamar lemegy majd és megemlítette,hogy a hasamból fogyhatnék..

Eddig nem gondoltam,hogy ilyen gáz a helyzet és szeretném tudni másnak mi erről a véleménye.Köszi a válaszokat :)

16/L


[link]


[link]


[link]



2016. febr. 13. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyátalán nem az. Nem vagy vékony, normál alakod van, ennyi az egész. Most el kell döntened, szeretnél-e vékony lenni, vagy maradsz a teljesen normális alaknál, és e szerint kell cselekedned a jövőben.

Ja: Egy lapos hasra, nem tudom hogy mondhatta azt, hogy van rajta felesleg....

2016. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
76%
Szerintem teljesen rendben van az alakod, sőt nagyon jól nézel ki. Nincs rajtad felesleg:)
2016. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Titusztitusz ***** válasza:
75%
A képek alapján megítélve a dolgot, nincs rajtad semmi súlyfelesleg...Tökéletesen arányosak, és csinosak a formáid...
2016. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
70%
Nincs felesleg. :)
2016. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
96%
Szeretnék én így kinézni.
2016. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Doktornő tudhatná, hogy nincs olyan, hogy helyi fogyás.. Vagy fogysz mindenhonnan, vagy sehonnan.


Amúgy nem vagy kövér, kicsit se, de nincs szép alakod, eléggé egyben vagy.

2016. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
18%
Van rajtad felesleg, ez tény, nem mások ízlése dönti el, de valóban nem sok. Viszont azért, mert most még se egészségügyi, se esztétikai hátránnyal nem jár, lehet évek múlva majd fog, szóval érdemes lenne elkezdened sportolni.
2016. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Tök jól nézel ki!

Szerintem semmi felesleg nincs rajtad. Nem tudom, mire gondolt a doktornő. Szerintem nem kell az alakodon semmit sem változtatni.

Persze a rendszeres mozgás nem árt, az egészség és a fittség miatt.

És ezt felnőtt nőként mondom, szóval elfogulatlan vagyok és nem ismerkedni akarok :)

2016. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nagyon jól nézel ki.

Ha téged kövérnek tart a dokinő akkor tőlem kifolyna a szeme(105 Kiló vagyok)


20F

2016. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom milyen elmebeteg orvos mondott volna ilyet, nagyon csini vagy
2016. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!