Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell még fogynom? (Kép)

Mennyit kell még fogynom? (Kép)

Figyelt kérdés

Edzőterembe járok, mert van bőven mit leadnom, ami a szülés után maradt. Szerintetek még mindig nagyon csúnya vagyok?

Tudom, hogy rengeteg edzés áll még előttem,és nem is akarok vékony lenni. Hasam,hátam, mellem, combom nagyon durva :(

168 cm vagyok és 78 kg jelenleg.



[link]


2016. febr. 13. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a térdek középre esnek valószínű a lúdtalp miatt

Külső comb erősítésével javítható

2016. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

szülés után ez egyáltalán nem durva!! nagyon ügyi vagy! :)a felesleg lassabban fog lemenni,mint ahogy felment,de a kulcsszó a rendszeres edzés,olyan formában,amit szeretsz. Hajrá és kitartást hozzá!


ezen ki tudod számolni az optimális tettömeged


[link]

2016. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Titusztitusz ***** válasza:
Annyira nem vagy szörnyű a képekböl megítélve a dolgot...Sőt, még egész helyesnek is lehet mondani...
2016. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyan 10 kg-t mondanék még.
2016. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így ruhában egyáltalán nem tűnik nekem durvának.

Lábad vékony, feneked lapos a felső testedhez képest. Melleddel mi a gond?

A hasi tájékon van felesleg. De nyilván a szülés miatt. Majd az is lemegy. Szerintem az edzésen kívül a táplálkozásra kéne nagyon odafigyelni.

2016. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
30 kilót nem ártana.
2016. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
18%
Sokat, még mindig úgy nézel ki mintha terhes lennél.
2016. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
A ruha igazából nem túl előnyös. Főleg a nadrág, mivel túl szűk. Nem kényelmetlen? Látszik, hogy 1-2 számmal kisebb, mint kéne. Szerintem hordj olyan nadrágot, ami a te méreted, abban jobban is néznél ki, meg kényelmesebb is lenne.
2016. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
31-es a nadrág. nem szűk. tényleg. kényelmes. van olyan farmerem, ami tényleg szűk. azokat nem hordom. az a cél hogy beleférjek úgy, hogy a a hasam nem lóg ki. :)
2016. febr. 13. 18:59
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem adom fel! Mert nagyon rossz, hogy így nézek ki.Terhesség előtt 68 kg voltam.

Heti 3-4 alkalom edzés elég? Kardió és súlyzós.

2016. febr. 13. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!