Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 2 edzésel letudok fogyni...

Heti 2 edzésel letudok fogyni 5 kg-ot? Mi a véleményetek a spinning edzesről?

Figyelt kérdés
Középsulis vagyok és sajnos nagyon szükös a hetem igy nincs sok időm edzésre.csütörtökönként járok aerobicra a suliban ill. minden héten 3tesire járok és most gondolkodom a Spinning edzésen. Kicsit félek tőlede azért megpróbálnám ha valaki ajánlja. És azzal ugye nem ártok ha 6óra utan max gyümölcsöt es natur joghurtot eszek? Illetve a spinningel a hasi zsírt is eltudom tüntetni?
2016. febr. 19. 19:08
 1/5 Szabi.L ***** válasza:
Ha szereted a csoportos órákat és magát a spinninget, akkor csináld nyugodtan, nincs vele semmi baj. 6óra után miért csak gyümölcsöt és natúr joghurtot eszel? A gyümölcs tele van szénhidráttal, amiből mind zsír lesz, ha estefele fogyasztod. Amíg nincs rendben a diétád, addig úgy sem fogsz zsírt eltüntetni magadról, szóval ha ez a cél, akkor előbb a kaját rakd rendbe.
2016. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj kolégistaként nem tudok mit kezdeni az etkezéssel. Pedig nagy sz*r. Egyáltalán nem változatos és egészséges. Ráadásul fél 4kor van vacsora -.-" és mivel zenész vagyok este 8ig szoktam gyakorolni és mivel ez fárasztó estére nagyon megéhezek. Mit szabad ilyenkor ennem csak natúr joghurtot vagy zöldségeket?
2016. febr. 19. 19:24
 3/5 Szabi.L ***** válasza:

Ez lenne az ideális: [link]


Bármilyen zsírszegény húst ehetsz este, zöldséggel, főtt tojás(sárgáját nem célszerű), túró natúr joghurtal és ízesítve picit, vehetsz fehérje shake-t is.

2016. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Este zöldség, fehérje, zsír mehet szerintem, de mindenkinek magának kell eldöntenie, kitapasztalnia, hogy mi a jó neki. Van, aki mindig szénhidrátosan eszik, máshogy csak a hasa fáj.

Ha kalóriadeficit van, igazából bármit ehet az ember este (hogy mit érdemes, az más kérdés), legalábbis akinek nincs valami misztikus bekavarás, az emberi szervezet igen trükkös.

2016. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyümölcs és a joghurt a tipikusan "tévesen diétásnak felfogott" ételek csoport tagja, elég sok kalóriát tartalmaznak, és ha nagyon éhes vagy, akkor jobb kerülni őket, és alacsonyabb "kalóriasűrűségű" (nem tudom létezik-e a szó, de a Kcal/g- ot értem alatta) pl, zöldség, hús


Alternatív módon szét lehet húzni az étkezéseket (ha valamikor eszel akkor is, amikor nem vagy éhes(nekem pl a reggeli-tízórai volt korábban ilyen amikor itthon voltam 1 óra telt el), akkor "át lehet tenni" más időpontba, pl estére. A szervezet képes kezelni 1 napon belül az "energia ingadozást" a glikogénraktárakkal.

2016. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!