Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalas nelkul, tobb mozgassa...

Koplalas nelkul, tobb mozgassal szeretnek megszabadulni a felesleges kiloktol. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Inkabb eletmod valtast szeretnek mint fogyokurazni. Kb 6-8 kg a felesleg rajtam, amit nyarig szeretnek leadni ha valahogy lehetseges. Mik azok az etelek amiket ki kell zarjak az etrendembol? Amugy elso ket honapban sport szempontjabol a kardiot valasztanam. Ha lehetseges csak azok valaszoljanak akik ertenek is a temahoz :) kosziii

L 170/70 - 23ev



#sport #kardio #egeszseges dieta
2016. febr. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szálkásító étrend és kardio


[link]

2016. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakértő nem vagyok, de kerestem neked:


[link]


[link]


A szálkásító étrend baromi egyhangú, és szerintem nincs rá szükséged.

Amit még javasolnék, hogy a kardio mellett próbáld meg fokozatosan rászoktatni magad a futásra, és végezz olyan tornát hetente kétszer-háromszor (fél-egy óra, akár otthon is), ami nyújtógyakorlatokat tartalmaz, pl. pilatest vagy jógát.

2016. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szabi.L ***** válasza:

Szia!


Leginkább a feldolgozott és készen vett ételeket próbáld meg lekerülni. Ha otthon magadnak csinálod a kaját, "tiszta" alapanyagokból, akkor sok rosszat nem tudsz enni.


Itt egy minta étrend: [link]


Mehet kardio és aerob is felváltva, de ha formásodni szeretnél vagy tónusosabb izomzatot, akkor valami erőkifejtéssel járó sport is kell majd.

2016. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat :)
2016. febr. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!