Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy átlagos testalkatú...

Ha egy átlagos testalkatú ember,3-4 napon át alig enne valamit, vagy semmit, és nagyon lefogyna, és utána elkezdene megint enni, ugyanolyan lenne mint előbb?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, ha valaki tegyük fel 75kg, nem kigyúrt de rendesen feszesek az izmaik(mert vannak olyan emberek is akik nagyon vékonyak mégis lóg le a hasuk, melleik stb.). Pár napon át nem enne és ezzel eléggé lefogyna, és utána megint elkezdene enni, ugyanúgy nézne ki mint előbb, vagy abba a kategóriába kerülne akik vékonyak de lóg le a hasuk, mellkasuk.stb.
2016. febr. 24. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Még több kg szedne föl, mint előtte, jojjóeffektusról hallottál már?


A koplalás baromság.

Inkább kezdjen el mozogni valaki és egészségesen diétázni.

Fogyás kalóriadeficittel jön létre.

2016. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napig alig eszel, lemenne rólad max 1 kiló, azért ez nem túl nagy fogyás.
2016. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3-4 nap alatt alig fogy valamit az ember, még ha az ételt teljesen megvonja is. Amit elérnél, hogy a második napon már rosszul vagy az éhségtől.


Emellett az ilyen stresszre a szervezet hízékonysággal reagál. "Megjegyzi" az éhezést, és ha bőven jut táplálékhoz, raktározni kezd arra az esetre, ha megint ilyen helyzetbe kerülne. Vagyis, ha éheztetéssel fogysz le sport és rendes étrend helyett, sokkal könnyebben fogsz visszahízni.

2016. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt semmi nem történne. Ez kb egy durvább hasmenéses vírus időtartama.
2016. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-4 nap alatt nem lehet nagyon lefogyni :)

Ha hosszabb idő alatt lefogyna és utána meg ugyanannyit eszik, mint előtte, nyilván nem lenne vékony, hanem visszahízna.

2016. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer nem ettem 4,5 napig (az 5. napon ettem egy pici gyümölcsöt). Nem történt semmi különös, de megérte, érdekes volt :D Nekem ez a legolcsóbban elérhető részegséghez hasonló állapot :D Persze csak egyszer csináltam, kíváncsiságból, de nem volt semmi gond, különösebben éhes sem voltam, de ez ketózisban gyakori, főleg egészen minimális vércukorszint-ingadozásnál.


3-4 nap alatt fogy az ember max. 1 kilót, illetve ha aktív, akkor kicsit többet, ezt nem nevezem lefogyásnak :D

Bizonyára visszajön, amikor elkezd enni, persze simán lehet, hogy megmarad, étkezés kérdése. Inkább a súlyveszteség jön vissza, nem a zsír. 3-4 nap alatt még az anyagcsere sem lassult vagy épphogy elkezd a végén minimálisan.

Nem történik kb. semmi. Izmot se bont sokat ennyi idő alatt, simán visszaszerzi azt is hamar.

2016. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*a súlyveszteség zöme, a víz és salakanyag miatti veszteség jön vissza
2016. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anonymus0123456789 válasza:

Szia Kérdező!

Semmiképpen ne koplaljon, mert az nem ér semmit, hiszen attól is csak hízni fog. Mindig egyen egy keveset amivel jelzi szervezetének, hogy 'Jól van ettem, nem kell zsírként raktározni!"

Tudnunk kellene hogy ez az átlagos ember, a 75 kg mellett milyen magas?!

2016. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!