Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra valahogy le tudok...

Nyárra valahogy le tudok fogyni 90kg rol 75/70kg-ra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is:)nem birom ugy ki hogy csak délbe eszek(koplalok) De a multkorába csináltam egy diétát(egy hétig[2hétig kellett volna]) amit a buli/pia miatt adtam fel(pedig az jól mendt és fogytam is vele nagyon picit). Szóval tudnátok valami olyan tanácsot adni amivel elterelhetem a figyelmemet a kajáról vagy valami fogyókúrás étrendet? Ja és még annyi hogy most 180cm vagyok és 90kg és tavasz de inkább nyárra le akarok menni 75/70kg ra vagy csak a tokámról és a mellemről eltüntetni a zsírt :) köszi előre is a válaszokat!

2016. febr. 24. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy nincs lehetőségem annyira futni meg konditerembe járni inkább itthol van szobabiciklim meg 2 egykezes súlyzó. És valami jó kardióedzés vagy hogy mennyit sprortoljak/biciklizzek itthol...stb ehez tippeket, tanácsokat. Koszibelőre is
2016. febr. 24. 20:11
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és ugrókötelem is van mert hallotam hogy az sokat segit
2016. febr. 24. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
ja
2016. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És hány évesen akarsz ledobni 20 kilót?

Ha a melledről fogysz, akkor visszavonhatatlanul megereszkedik (lógni kezd)az esetek 90%-ban!!!

Aztán már késő lesz nyivákolni, csak szólok!

2016. febr. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Normalis valaszok tömege.....amugy meg 15vagyok
2016. febr. 25. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, hát ja
2016. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján vársz normális választ, kislány?
2016. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!