Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mára sok? (kérdés túl...

Ez mára sok? (kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 mézes és egy szalámis-hagymás pirítós, tejeskávé (1 dl tej), 1 közepes alma, 3 dl kakaó

Ebéd: 30 dkg csirkecomb magyaros fűszerekkel, gombával hirtelen, olajban kisütve, 0.5 l powerade

Uzsonna: tejeskávé (1 dl tej), 1 közepes alma

Vacsora: egy májkrémes-hagymás és egy mézes pirítós, 1 zacskó extrudált kukorica puffancs, 1 közepes alma, 3 dl kakaó, 3 dl mézes tea



2016. febr. 28. 18:21
 1/5 Szabi.L ***** válasza:

Attól függ kinek. Hány kiló vagy, milyen magas, fiú vagy lány?


Rengeteg szénhidrátot és zsírt eszel, szóval túl sok jóra ne számíts. A vacsora az borzalmas, tényleg tele van szénhidráttal,zsírral és szemét tápanyagokkal.


Persze, ha belefér a kalóriakeretedbe, akkor fogyni fogsz, csak nem zsírból.

2016. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez jo kerdes,szamold ki ,mindent merj le grammban es szamold össze a kaloriat
2016. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is sok,de tele van hülyeségekkel,több zöldséget és fehérjét kellene enni ha fogyni szeretnél. Már nem merem leírni,hogy hízókúra,mert legutóbb egy hasonló étrendre írták nekem,hogy idióta vagyok :D Szóval,a gyengébbek kedvéért ,nem feltétlenül sok,csak rossz !
2016. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk a kalóriaigényedet... Ha deficitben vagy, fogysz s bizonyára jobbára zsírból, mivel fehérjét eleget eszel és a deficited sem lehet túl extrém (ha rengeteget edzenél vagy kemény fizikai munkát végeznél, gondolom, nem így ennél, bár ki tudja).

A szénhidrátos étkezés OK, sokan esznek úgy, de az összetétel lehetne jobb. Ha már itt vagyok a fogyókúrák témakörben, ahol sokan úgy gondoljuk, hogy ha már úgyis át kell alakítanunk az étrendünket, miért ne legyen lehetőleg egészséges...

2016. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálom körülbelül kiszámolni mennyi kalória lehetett, de szerintem sok, reggelire meg vacsorára többet ettél mint ebédre. Tehát a körülbelüli számításaim:

Mézes pirítós 220 kcal

Szalamis hagymás pirítós 230 kcal

Tejeskávé (cukor nélkül) 60 kcal

1 közees alma 50 kcal

3 dl kakaó 205 kcal

300g csirkecomb olajjal 550 kcal

Gomba 40 kcal

0.5 l powerade 200 kcal

Tejeskávé 60 kcal

Alma 50 kcal

Májkrémes hagymás pirítós 230 kcal

Mézes pirítós 220 kcal

1 zacsi extrudalt kukorica puffancs 300 kcal

Alma 50 kcal

3 dl kakaó 205 kcal

3 dl mézes tea 130 kcal


Tehát összesen 2490 kalóriát számolok de a pirítósban meg a kakaóban nem vagyok biztos ahogy a teában sem mert mennyiségeket nem adtál meg úgyhogy csak tippelgettem.

2016. febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!