Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha jobban odafigyelek arra,...

Ha jobban odafigyelek arra, hogy mit eszek, mint eddig, plusz például ezekre a videókra tornázom, akkor látványos lenne a változás a testemen?

Figyelt kérdés

Ez a videó egy a sok közül,mert több száz van fent a neten, amit ez a pár csinál. Ezt ma csináltam meg:

https://www.youtube.com/watch?v=IR31lyaxJE4

Nem értek sajnos ezekhez a dolgokhoz és nem tudom, hogy mennyire hatásosak.

Az étkezésemre odafigyelek,de nyilván mozogni is szeretnék.

Ha van esetleg más tippetek,ami jó lehet,akkor szívesen várom és előre is köszönöm.

173 cm vagyok és 65 kg. Nem vagyok kövér, de azért van miből fogynom, különösen comb és fenékproblémáim vannak. Sajnos az egész lábam elég vastag, a vádlim, a térdem, végig az egész. Erre esetleg van megoldás?


2016. febr. 29. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor az alapok: helyi fogyás nincs, attól, hogy lábtornát végzel, nem feltétlen a lábad lesz vékonyabb. Alkati kérdés, hogy milyen sorrendben fogysz. Ezt sokan nem tudják. Azért formásabb lesz a lábad az edzéstől :-)


A jobban odafigyelés sok mindent jelenthet, én pl. már attól elkezdek szép lassan fogyni, ha feljegyzem, hogy mit eszem - úgy látszik, ettől öntudatlanul is kevesebbet.


Azt ajánlom, hogy keress rá a sárga kapszula című könyvre. Nem kell testépítésbe kezdened, de az ezzel kapcsolatos biológiai alapismeretek miatt szerintem érdemes lenne kiindulásként elolvasnod.

2016. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!