Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 honap alatt leszeretnek...

3 honap alatt leszeretnek fogyni hasrol, combrol es popsit javitani. Mit kene tennem? Mi lenne a legalkalmasabb edzes? Es miket enni ( nem akarok a kajaval szarakodni szoval pls egyszeru es gyors eteleket)?

Figyelt kérdés
166cm vagyok es vagy 54-53 kg ez foleg a hasamon es a combomon latszik meg. Szoval a hasambol eleg sokat szeretnek fogyni es a combombol, viszont szeretnek jo popsit. Mit ajanlatok mit kene edzenem? Linkek is johetnek mellesleg heti 2x van edzesem (ez inkabb eroleti) es minden nap tesim szo alap mozgas megvan.
2016. márc. 1. 18:26
 1/2 Szabi.L ***** válasza:

Súlyzós edzés mindenképp.


Ez relatív, hogy mi a gyors és egyszerű. Sült húsok, zöldség, jó minőségű szénhidrát.


Én kb. 20-30p alatt elkészítem az egész napos kajámat. Szerintem ennyi a minimum, amit bele kell fektetni.

2016. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik ahogy te elgondoltad. Hasból meg combból sokat és szeretnél ráadásul jó popsit. Ilyen nem létezik ahogy helyi fogyás sem. Mindenhonnan fogyni fogsz azt hogy honnan mennyit a genetikád fogja eldönteni. Nagyon kezdőknél van egy rövid szakasz amikor zsírt tudnak veszíteni és közben izmosodni de ez tiszavirág életű.


Amikor fogysz hasból és combból akkor a popsid is laposabb lessz. Nincs mese ez van. Heti 3 teljes testes súlyzós edzés, szálkásító étrend (Google) pihenés és víz bőven 3 liter edzés után 20g 70-80%-os tejsavófehérje + 20g CH.

2016. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!