Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni mozgás nélkül?

Lehet fogyni mozgás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok se pénzem se időm ninvs mozogni sok felesleg nincs rajtam kb 2 kilot akarok fogyni.

Milyen szigorú fogyókűrának kezdjek neki ?

Tudtok írni étrendet ? (reggeli,ebéd vacsora)

Etetleg maximum valami itthoni edzés gyakorlatot.



2016. márc. 3. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mozgashoz nem is kell pénz.Ha van egy kis idod,menj ki a szabadba es fuss 40 percet.

Ha csak ketto kilot akarsz leadni nem kell nagyon szigoru dieta.Egyel reggelire 2 fott tojast pl vagy zabkasat.tizoraira egy gyumolcsot.Ebedre csirkemellet zoldsegekkel,uzsonnara egy natur joghurtot vagy turot :)

Es erosithetsz is otthon.Ajanlom a pilates edzest.Sok sikert

2016. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet.tapasztalat.

De kevés evéssel/lassan.

2016. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Én már másfél hónapja diétázom, mozgás nélkül. Sokkal kevesebbet eszek, mint régebben, az édességeknek megtanultam nemet mondani.

Egy ideje minden este iszok ZÖLD TEÁT. Ha mozgás nélkül szeretnél fogyni, akkor nagyon ajánlom a zöld teát. Én minden reggel azzal kezdem, és minden este azzal fejezem be a napot. :)

Sok ember a diétában azért nem iszik zöld teát, mert rossz íze van. Igazából ízlés kérdése. Én már elég régóta iszom a zöld teát, eleinte nekem se tetszett, de hozzászoktam és megszerettem az ízét. :)

2 kg-t pedig /magamból kiindulva/ kb. 1 hét alatt letudsz adni, ha sokkal kevesebbet eszel, és zöld teát iszol. :)

Sok sikert a diétához! :)

2016. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#3 válaszolóhoz lenne egy kérdésem

Miért segít a zöld tea?

2016. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!