Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám leggyorsabban...

Mivel tudnám leggyorsabban lefogyni a felesleget a hasamról?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 55 kiló. Igen tudom,hogy ez természetesnek hangzik a koromhoz,de nem is ezzel van problémám. Hanem azzal,hogy van pár kiló felesleg a hasamon.Úgy gondoltam,hogy minden este 8 után már nem ennék, délután és este 9-kor tornáznék. Azt azért elszeretném mondani,hogy csak 10 felülést, és 16 hasprést csinálok, mert nem ez a lényeg.A planking módszert alkalmazom. De emellett szeretnék mást is kipróbálni,hogy minél gyorsabban leadjam a felesleget. Tudom bonyolultan irtam, de remélem értitek. Illetve az a probléma, hogy állandóan ennék. Nem várom meg soha hogy éhes legyek, csak mindig ennék,mindegy mit,és van,hogy nem tudom legyőzni ezt a kísértést.Ez ellen mit tudok enni?

2016. márc. 5. 13:55
 1/1 Krisz85 ***** válasza:
rossz hírem van, sajnos diétáznod kell, és normálisan napi 6x enni, kiszámolt tápanyagok mellett, a hasazástól soha nem fog lemenni a zsír a hasadról, van aki soha nem hasazik és kockás, eres a hasa mert nem ezen múlik, hanem, hogy mennyit edzel, mennyit és milyen minőségben eszel.
2016. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!