Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » PCOS + pajzsmirigy alulműködés...

PCOS + pajzsmirigy alulműködéssel le tudok valaha fogyni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 85 kg vagyok. Nagyon el vagyok keseredve, nagy küzdelmek árán valamennyire tudom tartani a súlyom de nem ment le. Az orvos azt mondta hogy váltsak életmódot, ha lefogyok akkor megszűnnek a panaszok. Egészségesen étkezem, minden nap sportolok valamennyit (tudom kardió kellene, de a térdem nem bírja). Eléggé elkeserítő, sajnos aki rám néz nem azt látja hogy mennyit szenvedek, hanem egy elhízott, igénytelen nőt.
2016. márc. 14. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbeteg vagyok es pm alulmukodesem van (8 eve diagnosztizaltak). Anno lefogyram de visszajott, megelegeltem. Telen Kivettem a konyvtarbol 1200kcal/150g chra irt orvosi etrendeket es minden nap hulahoppozom, tornazom. Nagyon szepen lassan kiegywnsulyozottan megy lefele a suloym. 8-9 ho alatt 12 kg. Mar szemmel is lathato.
2016. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Facebook -> Bocsi Viki

Nézz utána :)

2016. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

Nekem volt es a noveremnek is pajzsmirig alul mukodese nekunk mindig is ugyanolyan volt az alakunk. Sajnos a noveremnek ugy lecsokkent az erteke, hogy mar nem jott meg neki. Ami azert szerintem eleg nagy baj, hiszen szerintem ez a teherbeesest is befolyasolja.

Ha kell egy ket lelkesito szo vagy segitseg irj uzenetet:) szivesen segitenek neked es mindenkinek aki fogyni akar. :) Legszivesebben szemelyi edzokent vallalnam ingyen :) Ha ilyen van es Miskolcon lakik szoljon batran:3.

2016. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, próbáld ki a paleolit étrendet. Nekem a pm alulműködésem rendbejött tőle.
2016. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Akármilyen pajzsmirigy-alulműködéssel is csak attól hízol, amit megeszel, és csak azzal szabadulhatsz meg a zsírtól, ha elégeted, pont úgy, mint az egészséges emberek. Szóval biztos lehetsz benne, hogy le tudsz fogyni, csak kitartóbbnak és elszántabbnak kell lenned, mint egy átlag fogyókúrázónak.


Sportként amúgy ajánlom a tempós gyaloglást, illetve a bringázás is térdkímélőnek számít (bár persze azért térde válogatja).

2016. márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj a bocsi viki itt is volt reklamja

Sarga kapszula nekem be valt igaz nincs pajzsmirigyemmel gond de nem mondta hogy szedj ra jodot?

2016. márc. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a szóját, az károsan hat a pajzsmirigyre.
2016. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy mintaétkezést írhatnál,hogy mit és mennyit eszel .
2016. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, h pm alulmukodes eseten a jodbevitel nem tanacsos.
2016. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!