Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandra - Legjobb...

Béres Alexandra - Legjobb formád: mi a véleményed erről a tornáról?

Figyelt kérdés

Fogyhatok vele?

100 kg vagyok... :(

Emellett kevesebbet eszem, egészségesebben.


2010. ápr. 3. 10:14
 1/4 maundrel ***** válasza:
nekem megvan ez a dvd (meg még egy pár Szanditól) és imádom. ez az egyik kedvencem. extrákkal együtt csinálom, és elég kemény. nem tudom hogy 100 kilóval hogyan fogod tudni csinálni, de próbáld ki ha gondolod. (mellesleg csak ezzel a dvd-vel nem tudsz fogyni, ezt Szandi is elmondja a dvd-én. a torna előtt érdemes csinálni egy 20-30 perces futást, kerékpározást-bár neked a futást nem ajánlom)Szóval szerintem mellé csinálj más jellegű tornákat is, mint Norbi pl. elég jó tornái vannak.
2010. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnap már megcsináltam.

Voltak részek, amiket nem bírtam, de amúgy tök jól éreztem, hogy átmozgat. :)

És lett is rendesen izomlázam..

Ma is megcsinálom, amit tudok, meg elkezdtem letölteni a Norbi duci tréninget. :) Köszi

2010. ápr. 3. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Norbira tornázom,nagyon tudom ajánlani!
2010. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már letöltöttem, belenéztem :) Jónak tűnik. Jók a zenék is (2008asat töltöttem le), ami nálam nem hátsó szempont :)
2010. ápr. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!