Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan emberkét keresek aki...

Olyan emberkét keresek aki csatlakozna hozzam es együtt könnyebben lefogynank?

Figyelt kérdés
Életmódválfással szeretnék sok sok kilótól megszabadulni es nem lenne rossz ha vki csatlakozna hozzam,igy talan konnyebb lenne nekem is.nekem legalabb 15-20kg -ot kellene fogynom
2016. márc. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem ártana legalább 20 kiló fogyás, és tényleg jó lenne valakivel együtt fogyózni, de a távolság az nagy hátrány...
2016. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én benne lennék.
2016. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék. Budapest.
2016. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Sok sikert a további fogyáshoz.

Megnéztem az oldaladat, de nekem ez nem sokat mond. Végül is leírtad, hogy miket edzel, meg megiszol napi 2 liter vizet meg azt, hogy leveset eszel.

Mivel nem vagyunk egyformák, így nem biztos, hogy másoknak is segít az ami neked segített. De meg lehet próbálni.

Én biztos nem fogom, mert bár lassan 4 hónapja csinálom a fogyókúrát de nem heti 7 nappal. Az izomnak is kell a pihenés.

A napi 2 liter vízfogyasztásom sincs meg. Már az is csoda, hogy napi 1 vagy másfél liter vizet megiszom. Sosem voltam nagy vízigényű. valamiért a kevesebb is elég nekem.

Én kalóriát számolok, így egészségesen étkezem, annyit, hogy nem vagyok éhes, sőt sokszor jól is lakok, így marad is a tányéromon. 4 hónap alatt leadtam 17 kilót. De még mindig van mit leadni, így tudom ki mit él át.

Bevallom néha olyan jó lenne ha nem egyedül edzenék, ha lenne valaki akivel megdumálhatnák, hogy "na ma mit eszünk"? egymást lelkesítjük.

Én magamról tudom, és szerintem sokan így vannak vele mint én, hogy sokan nem azért adják fel mert nem bírják végig csinálni, hanem mert egyedül nem olyan jó.. Mert nincs aki a nyakadba lihegje, hogy "na még kettőt emelj a súlyon! " "Gyerünk! Menni fog" Vagy " ma még belefér az az 1 gombóc fagyi, de holnap fél órával tovább maradunk az edzőterembe" (vagy tovább futunk)

Na ezért én jó ötletnek tartom a kérdést, és kívánom, hogy találjatok fogyótársat magatoknak..

2016. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetek,itthon szoktam edzeni,azt nem ígérem ,hogy oda is csatlakozok :)

Még kb 10 kilót kell fogynom ,én nem számolom a kalóriát ,nagyrészt zsírdúsan és szénhidrátszegényen táplálkozom . Érzésem szerint rengeteget eszem ,persze ennek jó nagy része zöldség ,sosem vagyok éhes ,el sem hiszem,hogy ennyire egyszerűen megy .

6kilót adtam le eddig

2016. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én csak most kezdtem el,már pár napja kevesebbet eszem,kenyeret alig, azt is Norbisat, reggelim altalaban egy szelet Norbis kenyér vagy 1-2szelet kalacs Norbis ,felvagott, tojas,,,zoldsegek, ebed valtozo, husi zoldsegekkel altalaban,vacsi pedig ugyanaezek, kombinalva, de nem fogytam meg semmit. nemtudom mi lesz, pedig konnyebnek erzem magam, de a merleg joforman ugyanannyi meg lehet picivel tobb is, par dkg-. Mit csinalok rosszul? Ezelott naponta ettem feher kenyeret, 1-1csoki vagy keksz is elment, esetleg suti, pogacsak, de most ha itt ott eszek is akkor odafigyelek hogy glutenmentes legyen stb. Jo tudom hogy nem 1-2 nap alatt fogyok le rendesen, de miért nem mozdul meg a mérleg ha eleve sokkal kevesebb kaloriát viszek be?
2016. márc. 24. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok a második válaszoló. Nem próbáltam még Norbi kaját, mert bementem a boltba és elkapott a hányinger.

Én kalóriát számolok. Amit eszek: hús, zöldség, gyümölcsök, kefír,abonett,stb...mellé citromos vizet iszok. Amit egyáltalán nem eszek, használok: krumpli, rizs, olaj, kenyér...és a cukrot is mellőzöm, (gyümölcsöt is módjával és a bűnözés egy szelet csoki naponta).

Mellé kicsi torna.

Szombat óta csinálom, 3 kiló lement.

2016. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!