Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy akadályozzam meg hogy...

Hogy akadályozzam meg hogy melleim a fogyókura hatására elveszitsék a tartásukat?

Figyelt kérdés

Szeretném megőrizni C kosaras melleim, 10 kg szeretnék fogyni. 175 cm-hez sok sok a 70 kg.(amit jó lenne izommál alakítani, mert fizikálisan vagyok gyenge. Szóval nem sokat, de félek h löttyedtek lesznek. Egyik barátnőm is így járt... Elkezdett futni és oda a melle.

20L



2016. márc. 20. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
A tartásukat nem fogják elveszíteni, de kisebbek lesznek. Nem tudsz mit csinálni, fogyni mindenhonnan fogysz. Függ a genetikától is, de a legtöbben arányosan fogyunk, mellből, derékből, csípőből. Én most fogytam tizenegy kilót, a mérteim hasonlók voltak a tiedhez. 181 cm, 74 kg, C-s kosár, most tíz kilóval kevesebben, mindenhonnan fogytam 6 cm-t, a melleimből is, de a tartásukat nem veszítetek el, sőt én azt vettem észre, hogy még jobb is lett a tartásuk, peckesebbek, mondjuk én elég sokat edzetem is nem tudom ez menyit segített a dolgokon.
2016. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Mert zsiros volt a melle is es nem futni kell edzoterembe jarni sargakapszula.hu
2016. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amugy nen sok a 70 kg
2016. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Szilikon.

2016. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
tényleg nem sok, de javarészt hasam lett tőle. kb olyan vagyok mintha 3 hónapos terhes lennék, mert szabályos hasam lett a zsírtól. S nem vagyok terhes, tekintve h szűz vagyok...
2016. márc. 20. 20:34
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 20:32

mert zsíros volt a melle??? Ember! Ilyet hülyeséget!!!!Mégis miből álljon??? Tudod miből áll a női mell????

Az emlő a mellkasfalon, a szegycsont széle és az elülső hónaljvonal között elhelyezkedő mirigyes szerv. Alakját a változó mennyiségben lerakódott zsírszövet és a kötőszövet aránya határozza meg.


Értsd! Minél nagyobb a melle valakinek annál több ZSÍRszövet alkotja!!!!


Az ember mindenhonnan fogy. Így fogyni fog mellből is.

2016. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
érdekes, hisz nem minden ember fogy vagy hízik arányosan.
2016. márc. 20. 20:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, nem minden ember fogy vagy hízik arányosan. Ezt a genetikának köszönhető. Van aki hasra hízik. Van akinek hatalmas segge lesz, és van akinek a felső teste kis vékonyka marad, de deréktól lefelé mint egy bálna. De alapjáratban mindenhová hízunk, és mindenhonnan lefogyunk. Vannak helyek ahol jobban hízunk, jobban fogyunk, de ahol zsír van az előbb-utóbb lemegy..

Én pl: hasra, combra , mellre híztam. Amikor elkezdtem fogyni, úgy vettem észre, hogy pont onnan ment le előbb a sok zsír ahová híztam is. Kisebb lett a hasam, combom és a mellem is.

Amit tehetsz az, hogy elkezdesz súllyal edzeni, és az izmaidat erősíteni. Nem árt a mellkasizmaidat is erősíteni (mert ugye a női mellben nincs izom, csak a mellkasban van) Ha a mellkasizmodat erősíted, akkor valami tartást adhatsz a melleidnek. De egy nagy mell ha fogyni kezd az bizony logós lesz.

2016. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Sokkal fontosabb, hogy szép nagy melleid legyenek, illetve maradjanak. Mondjuk a C kosár nem olyan nagyon nagy, de azért az már szép méret, ott kezdődnek a szép mellek. Hatalmas hiba lenne fogyóznod. Egy kis felesleg szerintem még egyáltalán nem zavaró, sőt, ellenben a kis mellekkel, azok nagyon nem tetszenek.

25F

2016. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
utolsó úgy kellett volna írnod,hogy ez NEKED fontos.
2016. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!