Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le úgy hogy ne...

Hogy fogyjak le úgy hogy ne legyen lapos fenekem?

Figyelt kérdés
Inkabb a hasamból szeretnék fogyni és a mellemből..de tudom hogy ilyen nem lehetseges mert mindenhonnan egyforman fogyok :) mit egyek vagy mit sportoljal hogy nr legyen lapos fenekem?
2016. márc. 22. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2016. márc. 22. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:
A melledből ne akarj fogyni, ez butaság. A hasadra edz célzottan és a fenekedre, lehet hogy nem is kell diétáznod, az nyilván nem baj, ha közben a combod, egyéb testrészed is formálódik kicsit.
2016. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szep kerek fenekem van csak félek hogy ha lefogyok a hasambol onnan is sok le megy es lapos lesz..ha edzek ra akkor nem fog?
2016. márc. 22. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem butaság mellből akarni fogyni, van, akinek túl nagy melle van az ízléséhez.


Nos, megfelelő étrend és edzés mellett megmarad a farizmod, csak a zsír mehet le. Úgyis az izmos fenék a szép, nem a hájas, ez így teljesen OK :) Mellnél más a helyzet, mivel a női mell nem izom, hanem leginkább zsír, ezért tipikusan csökkenni szokott fogyáskor (de genetika, illetve attól is függ, mennyire fogy le az ember, mert egy szint után mindenki kezd veszteni zsírt mellből is).


Nyilván fenékre (is) kell edzened. Nem tudom, mi jó rá a guggoláson, kitörésen kívül, én ezeket használom a teljes testes edzésem keretében :)

2016. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) ha tudtok linkelhettek videokat gyakorlatokkal
2016. márc. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!