Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinalok rosszul? :/

Mit csinalok rosszul? :/

Figyelt kérdés

173 cm vagyok es 80 kg!

Voltam mar 85 is de akkor mar annyira utaltam magam hogy neki alltam fogyokurazni! Borzaszto hasam volt!

Aztan neki alltam nem enni! Vagy ha ettem is hanytattam magam hogy ne legyen amitol hizni tudnek! Rosszul lettem a gyakorlati helyemen elvittek a mentok 2 napig infuzio stb! Aztan ra jottem hogy ezt igy nem akarom mashogyan kell! 6 ora utan mar egyaltalan nem eszek, sokkal kevesebb adagokat eszek mint regen! A hasam le is ment, nem lapos hasam van egyaltalan nem de nem tartom durvanak!!! Viszon a haj az ott maradt tovabbra is a hasamon valamint ujra 80 kg lettem!...:/

Nagyon keves az onbizalmam de meg igy is azt mondom hogy nem latszok annyinak!! Szele a csipom es ez nagyon zavar! :/ a szeles csipom ellenere egyaltalan nincs nagy seggem! Aztal meg vagyok ugymond elegedve! Viszont aztan jonnek a combok...:/ napi szinten probalok eddzeni es nem nem enni nagyon teszta feleket, sok szenhidratot!! Es igazabol nem is erdekel hogy hany kg vagyok csak a centikbol mennenek le :/ a baratom szerint igy vagyok jo ahogy vagyok, de meg is csak jobban erezne magat o is ha egy kicsit csinosabb baratnoje lenne :/


2016. márc. 24. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás + mozgás. Enni kell, de nem mindegy mit eszel. Alacsonyabb szénhidrát, magasabb fehérjebevitellel. Sovány húsok, sok zöldséggel. Jól is laksz, megfelelő tápanyagot is kapsz, nem kell hánytatni magad. Mellett sportolj valamit, ami alap kéne hogy legyen.
2016. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sargakapszula.hu tessek betti
2016. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!